LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Biznesa komplekts

Latvijas Pasts - Biznesa komplekts

Esam uzņēmums, kurš vairākus gadus sūta paciņas pa visu pasauli. Beidzot pienāca laiks, kad Latvijas pasts izdomāja, ka uzņēmumiem ir jāsniedz atlaides. Mēs arī gribējām pieteikties uz līgumu ar īpašo tarifu uzņēmumiem. Bija nepieciešama nedēļa un daži zvanu uz Latvijas pastu lai mēs saņemtu šo līgumu. Saņemot līgumu, reģistrējām to labākajā mājaslapā pasaulē - manspasts.lv.

Nekad nebijām saskārušies ar to, jo kā 5 gadus atpakaļ, tā arī tagad, neko tur saprast nevar.
Zvanījām vairākas reizes un klientu atbalstu, lai kāds mums paskaidro, kā tad ir jānoformē sūtījumi, ja tiek sūtīti vairāki desmiti paciņu dienā. Kādi 3 - 4 darbinieki to izdarīt nespēj. Cik beigās sapratu, ir jāprintē vairākas labas ar kaut ko, tik nezinu ko.

Ir pagājušas tieši divas nedēļas kopš pirmo reizi piezvanīju Latvijas pastam, ar jautājumu par biznesa komplektu. Šajā laikā neviens nespēj palīdzēt un paskaidrot vienkāršā valodā, kā tas ir jādara, līdz ar to atteicāmies, lai nav jātērē savs laiks, nauda un nervi uz šo visu pasākumu.

25.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

P

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы