Latvijas Etnogrāfiskais Brīvdabas Muzejs - Darbinieki Bubuļi

Šodien 1. Reizi apmeklēju brīvdabas muzeju, par kura darbiniekiem jau iepriekš biju dzirdējusi ne tās labākās atsauksmes un pārliecinājos-šeit strādā bubuļi, kas visu laiku tik kaut ko aizrāda un bubina.
1. Vēloties vienkārši apiet apkārt baznīcai un apskatīt tikai ēku no ārpuses, vīram aizrāda, ka nav ko tur aizmugurē meklēt, lai skatoties no tālumā.
2. Izjādes ar zirgu-2€ par 2maziem aplīšiem (jātniece, sākumā gribēja laikam garākus maršrutus ēst, taču dusmīgā tante, viņai ierāda mazu pleķīti, kur izvadāt.
3. Tualetes vispār, tik 1vietā redzējām, teritorijā liela, bet tualetes pašā ieejas galā. Laikam drīkst izmantot un piedrāzt visu mežu, ja pēkšņi ievajagās un nav laika skriet uz otru galu.
4. Piedalījāmies kā koncerta dalībnieki un tika ierādītas vietas, ko varam izmantot, arī vecās sētas. Taču atkal, bubulis aizrāda par striķīti, kas tika atlikts vietā pēc telpu izmantošanas. Visu sakārtojām. Viņa, redz neesot zinājusi, kaut gan visā pasākuma laikā atradās mums visu laiku tuvumā.
Kauns par šīs iestādes darbiniekiem. Kauns visu ārzemnieku priekšā, par šādu latviešu bubuļu iepazīšanu. Ja nepatīk šis darbs, ej meklē ko citu, beidz bojāt latvijas tēlu. !

29.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (1)

Sardele 01.07.2019

Izēd ateju.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы