LV RU
www.sudzibas.lv Lage Ko Nepatiesas informācijas sniegšana

Lage Ko - Nepatiesas informācijas sniegšana

Sludinājuma norādīta nekorekta alga, par 15 mainām saņemsiet mazliet vairāk par 200 €. Bet sludinājuma, kurā aicina strādāt, norādīts cipars ap 900€, kad neatbilst patiesībai
par veselības apdrošināšanu varat droši aizmirst, jums tas nespīd, jādara daudz, paldies ka vismaz nav jādara fiziskais darbs un mav jākrāmē preces no piegādātāja pašam.

17.11.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

м

Комментарии (14)

R Rita Feldmane 05.06.2019
Slikts servis

SAUSMIGS SERVISS

T Turkey901 17.11.2019

Algu izmaksā saskaņā ar darba līgumu nevis darba sludinājumu!
Kā arī, tik maz nevarētu būt, jo tas ir zem minimālās algas, ja nu vienīgi būsiet savārījāt sū*us un nopelnījāt soda naudas.

R RXX 17.11.2019

Stundas likme sanāk 1,11 Eur/h, rēkinot, ka viena maina =12h...

B Bez_vārda 17.11.2019

Muļķības. Ir daudz vakances, kurās maksā daudz zemāk par minimālo, piem,,170eur. Un strādā 5 dienas nedēļā.

T Turkey901 17.11.2019

Tikai tad, ja neoficiāl strādāi, jo oficiāli tas nav iespējams!

B Bez_vārda 17.11.2019

Muļķības. Ir tāda firma impel serviks. Tā ir oficiāla darba vieta. Ir gan brīvdienas oficiālās,t.i.,atvaļinajumi, gan nodokļi maksāti. Tā,ka latvijas realitāte tā ir. Oficiālā alga 170eur. Skumji, bet tā ir.

O Otis 17.11.2019

Muļķības ? Kā var sanākt mazāk kā minimālā par pilna laika darbu ? Kā tas var būt oficiāli, ja tiek saņemts tikai 170 eiro par pilnu mēnesi strādājot pilna laika darbu ? Realitāte ir tā ,ka daudzi nepievērš uzmanību līgumiem.

B Bez_vārda 17.11.2019

Liigumaa viss ir rakstiits. 220 uz papiira, 170 peec nodokljiem. Dabuuju arii parmaksatos nodokkjus atpakalj, vienkarshi shaadi uznheemumi latvijaa ir legaali, priekshnieki maksaas kameer buus kas vergos. Bet cilvekam nav reali citas iespejas, jo maaciibas jaapvieno ar darbu. Bet viss skaitaas legaali. Es arii briinos, kaa var nemaksaat minimumu, bet kas tad priekshniekiem krutaas algas maksaas,ja mums buutu ap 300 alga...

O Otis 17.11.2019

''Bet cilvekam nav reali citas iespejas, jo maaciibas jaapvieno ar darbu. ''

Pilna vai nepilna laika darba līgums?

T Turkey901 19.11.2019

220 uz papīra ir puse slodzes, 20 stundas nedēļā!

Cūkurgailis 17.11.2019

Tu neesi kaut kāds "laika ceļotājs"? Šāda shēma darbojās jau 19.gadsimtā

O Otis 17.11.2019

Maiņas 15. Tāpēc jāsecina ,ka darbs ir pilna laika, un tad nu nekādi 200 eiro pilnīgi nekādi nevarētu sanākt pēc darba likuma.
Pārlasīt līgumu vajag. Gadās ,ka grāmatvedes pārskaita algu vairākās daļās, jo aprēķins ietver ne tikai darba stundu aprēķinu, bet b ieži arī dažādas piemaksas un citas tādas lietas. Precīzāk - viena daļa atnāk ātrāk kā cita.

Sludinājumos parasti norādās aptuvenais atalgojums. Ja līgumu parakstījāt par citiem cipariem nekā sludinājumā, tad ne jau Lage kaut ko jūsu vietā parakstījusi, bet jūs ar parakstu apstiprinat ,ka piekrītat līgumā minētajam atalgojumam.

Bruto ar neto cilvēki arī bieži jauc, tāpēc intervijās vienmēr līdz galam jānoskaidro visas lietas ,kuras ir saistītas ar atalgojumu.

J Joske_57 18.11.2019

Latvijā ir ļoti daudz cilvēku, kas gan oficiāli, gan neoficiāli strādā par samaksu, kas ir zem minimuma. Tas ir gan nezināšanas dēļ, gan tāpēc, ka neredz citu iespēju.

Ļoti uzmanīgi jālasa līgums. Bruto un Neto izpratne arī klibo. Un ļoti piesardzīgi jāizturas pret solītajiem bonusiem.

E Elena_Dolgina 26.01.2020

Боже, посмотрите, этих двух клуш в программе "Открытая кухня". И сразу всё станет ясно. Сидят обе. Строят из себя крутых тёток.
О какой работе и честности у них может идти речь? Если они своих детей, как протеже туда напихают, мажоров/мажорок. И им платить будут, а не простым смертным. Крутые же. Сколько простые люди им не отправляют СВ, которые реально хотят работать, они не перезванивают и тупо игнорят. Их ничего и никто не устраивает видимо. Относятся, как к скоту. А потом набирают непонятно кого, приходишь и смотришь, кто там работает. Такие же клуши, которые лишний раз не улыбнутся клиенту. Очень страное отношение там к людям и к выбору персонала.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы