LV RU
www.sudzibas.lv Ladyloan Slikts serviss

Ladyloan - Slikts serviss

Interesanta kreditdevēju iestāde, šodien kāda sieviete no šī uzņēmuma man sociālajos tīklos rakstīja par manu radinieci, kāpēc man ka 3 personai būtu jāzin radinieku kredītvēsture? Un vel uzzstaj lai es viņai piezvanu! Es uzskatu ka tā ir personas datu aizskaršana! Taka ja gadījumā jums nesanāk laika samaksāt kredītu un nevēlaties lai to zin visi jūsu radinieki, tad izvēlieties citu kompāniju! Šeit viņi pārkāpj visas robežas!

20.08.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

N Noboby 20.08.2019

Tad raksti iesniegumu policijā un nebūs jāatmaksā kredīts un vēl dabūsiet pa virsu atpakaļ

C changalisss 21.08.2019

Arī pagadījās līdziga situācija. Šajā gadījumā ne pats šis uzņēmums, bet gan parādu piedzinējs jau paspējis uzrakstit visiem man kopīgajiem cilvēkiem facebook ar tādu pašu uzvārdu kā man. Pat tādiem kuri man nav radinieki! Un tas konkrētais cilvēks spējīgs uz tādu cūcību, ir vārdā Liāna Petrova. Par kuru ne vien reizi jau esmu dzirdējis dažādas sūdzības. Vienkārši neprofesionāli!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы