www.sudzibas.lv Lāči Darba attiecības

Lāči - Darba attiecības

Tātad gribu pastāstīt kā man sanāca pastrādāt lāčos. Gribu sākt ar to kad tiku atlaista pat īsti nesapratu par ko. Mana veikala vadītāja bija Natālija ši sieviete izturas pret darbiniekiem ka pret kautkadiem pēdējiem s****m viņa kliedz virsu un tas viss notiek klientu priekšā viņa taisa lielu kaunu izrādot to ka darbinieks ir nevīžīgs un neko nejēdz viņa rāda ar pirkstu darbiniekam kad viņš ir stulbs viņa pasauc vienu no darbiniekiem pie maizes plaukta jo tur kautkas nebija īsti kārtībā ar vārdiem atnāc šurp es tev tulit pa galvu iedošu, viņa mūžīgi nak uz veikalu un boja visiem darbiniekiem garastāvoklī ar savu pesimistu mūžīgi ir dusmīga viņa demotīve darbiniekus strādāt! Bija gadījums kad atnāca internet pasūtījums uz veikalu un vekala vadītaja pati izkrāmēja preci plauktos nākamā diena klients atnāk pēc sava pasūtījumā kura vairs nav, jo tika izpirkta lielāka daļa no pasūtījuma jo atradās plaukta sazvanot vadītāju, vadīja novel vainu uz darbiniekiem ka nevīžo pārbaudīt pavadzīmes lai pārliecinātos kuras preces iet plauktos un kuras preces ir internet pasūtījums. Velviens gadījums vadītājā izraksta, man aktu par to kad es esmu pārdevusi klientam vecu ekleru ar karameli bet realitātē ekleru pat nebija ledusskapi. Vadītajā visu laiku draud darbiniekiem ar atlaišanu ar aktiem un naudas sodiem, bija gadījums kad pasūtīju nezinot kad īsti nevar sūtīt preci atnākot šai precei uz veikalu vadītajā (Natālijā) dusmīgi ar vārdiem kurš ir pasūtījis šo preci vai tad tiešām nedomājat ar galvu? Pat īsti nepaskaidrojot īsti līdz galam ko var sūtīt ko nevar. Saka man draudēt kad es maksāšu no savas kabatas par šo preci. Bet viņai nav tādu tiesību pat tā izteikties. Attieksme pret darbiniekiem ir nekāda un nav pretī nākošā. Strādāt ar tādu vadītāju nav iespējams bija grūti kautko darīt šajā veikalā labā.

01.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Комментарии (2)

P Panda4269 01.05.2021

Piekrītu teiktajam par attieksmi no vadītājas puses. Brīnums ka PVD šo iestādi nav apciemojis, jo vairākos veikalos kur konditorejas prece stāv (atklāta) var manīt pelējumu. Protams pārdevēja nevar aizsniegt lai notīrītu un šaubos ka nav ziņots vadībai. Tirgus veikalā arī iegādājos vecus pīrādziņus, labi, viens no 4gb bija svaigs, pārējie jau ar smaku. Vienīgais ko iesaku iegādāties ir fasēto produkciju- tos kuriem termiņš virsū ar balto fonu nevis gaiši brūno. Brūnais ir tas ko pārdevējas liek virsū pašas.

D Dusmīga1 01.05.2021

Tam gan es ar piekrītu tikai piemirsu uzrakstīt ,cik reizes ir teikts vadībai kad ir jāiztīra leduskapji un zem cepumiem kur nevar pārdevējs tikt klāt zem cepumiem tur vispar ārprāts notiek vecu cepumu atliekas nenormala kaudze ar putekļiem ,pats pārdevējs tur klāt tikt nevar tas ir jārisina vadībai izsaucot kādu speciālu cilvēku kas tur tiek klāt un iztīra. Bet diz vai tas ir izdarīts lidz šodienaij

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы