LV RU
www.sudzibas.lv Kauss A SIA Krāpšana, algu nemaksāšana, naudas piesavināšanās

РешеноKauss A SIA - Krāpšana, algu nemaksāšana, naudas piesavināšanās

Uzmanieties no šīs firmas un tā īpašnieka. Sagrābies visus Jaunjelgavas Domes pasūtījumus un meklē strādniekus. Protams oficiāli NEVIENU darbā nepieņem. Algu nosaka - pēc padarītā. Nenosaucot konkrētus ciparus. Bet ja arī sola konkrētu algu, tad samaksā tikai pusi.
Sola pieņemt darbā, paņem darbinieka datus, sola noslēgt līgumu. Bet nekas netiek noslēgts. algas maksā nelabprāt. Visu laiku saka,ka naudas nav un būs kad pabeigs objektu. Un tad atmet daļu un pārējo nemaz netaisās maksāt.
Ja objekta tāme ir 4000 euro, tad materiālos iztērē labi ja 300 euro, bet 2 strādniekiem par mēnesi darba atmet 400 euro. (kaut solīts tika protams vairāk).Pārējā nauda tiek iebāzta sev kabatā.
UZMANIETIES no šī darboņa. Tagad viņš mēģina ņemt arī privātus pasūtījumus.
Nepiekrītiet pie viņa strādāt. Būs tikai vieni solījumi.

Жалоба успешно разрешена Saule111 01.05.2017

ok

Sa

Комментарии (1)

hola_amigo 20.04.2017

Vards Uzvards?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы