Jūrmalas slimnīca - Slikts serviss

01.07.2022 svētdien pēc 16: 00 atvedu uz slimnīcu vecmāmiņu, pieņēma mūs jauna meitene ar tumšiem gariem matiem un pie audzinātam skropstām, es pastāstīju kas atgadījās un uzreiz saņemu atbildi ka palīdzību mums nevarēs sniegt jo (у нас сельская маленькая больница) mums ir lauku maza slimnīca, es biju tāda šoka un nesapratu par ko šī meitene vispār runa, tālāk viņa apgalvoja ka magnētisko rezonansi neveic jo tāds viņiem nav, es uzskatu ka vajadzīgs bija muguras rentgens bet viņa piedāvāja mums braukt uz citu slimnīcu vai braukt mājas. Es eusmu šoka par tādu palīdzību, kurš pirmiem tādus darbiniekus kuri pat nezin ko darīt ar slimnieku. Kauns par bulduru slimnīcu.

03.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (5)

B Bez vārda vārds 03.07.2022

Sāk jau apnikt šitie pārgudrie pacienti, kuri tikai dara to kā kritizē medicīnas darbiniekus. Tak izmācaties un ejat strādāt slimnīcā, un beidziet kritizēt. Bet nē, burkšķ. Tādas vecmāmiņas pirms gadiem 50 jau sen būtu mirušas. Tagad ja neizdzīvo līdz 100 gadiem tad tas ir ārprāts. Agrāk pat 40 gadi jau bija daudz, bet ne, vecmāmiņai visu vajag, ui ui ui. Tak braukuši būtu uz kādu lielo slimnīcu, tev taču ir mašīna, ja jau 2m līdz veikalam neej ar kājām, Tak ved savu babušku uz Rīgas lielajām slimnīcām.

A Anjka452 03.07.2022

kāpēc man ir jāved kautkur citur ja es dzīvoju Jūrmala ? es paskatītos uz jūsu reakciju ja jums tā būtu.

B Bez vārda vārds 03.07.2022

vienkārši gadījums var būt ļoti sarežģīts. un mazās slimnīcas nodrošina pamatpakalpojumus. pat lielajās slimnīcās ne vienmēr uzreiz var dabūt pakalpojumu...,bet te maza slimnīca...

A Adele Puriņa 03.07.2022

man jau skaidrs kas raksta 🤣👍. gaidām rezultātus , tad jau lauku pilsēta savādāk uzvedīsies .

J Jānis Adijāns 04.07.2022

Ja pacients ir gudrāks par mediķiem, tad la arī ārstējas pats.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы