Jūrmalas autobusu satiksme - Ļoti nelaipns šoferis

Braucu autobusā 15/07 plkst.15: 21 no Jāņa Pliekšāna ielas uz zīmuļu parku, tikusi līdz savai pieturai, autobusam apstājoties, sāku virzītiez uz izeju ar diviem pirmsskolas bērniem (4 un 7 gadi) deguna priekšā mums tika aiztaisītas durvis, uz ko ātri reaģējot šoferim teicu, ka neesam paspējušas izkāpt, uz ko bija rupja atbilde - vajadzēja ātrāk iet! Pasakot, ka bērni nevar tik ātri dabūju pretī vēl vienu rājienu, ka tāpēc jau esmu es, lai tie bērni izkāptu ārā! Nesākām savu gaitu uz izeju braucošā autobusā, jo pie straujākas bremzēšanas bērns var savainoties/nokrist. Biļeti pirku, jūrmalnieka kartes man nav.

15.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (3)

B Bez_vārds 15.07.2022

sabiedrība ir nogurusi no bērniem uz soc.zemākajiem slāņiem...

N Nessie 15.07.2022

Kā jebkurā konfliktā, vaina izskatās, ka ir abās pusēs. Jā, šoferis reaģēja nelaipni, bet arī Jūs izskatās, ka kavējāt šofera darbu. Ja ziniet, ka ar bērniem ir lēnāk, jāplāno izkāpšana laicīgāk.

S Sintija92 15.07.2022

Braucošā autobusā no aizmugurējā sēdekļa kur ir pakāpieni uz leju kāpt nav droši pat lielam cilvēkam. Neuzskatu ka “kustējāmies” lēnāk par jebkuru citu pasažieri, tās durvis praktiski atvērās un uzreiz arī aizvērās.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы