www.sudzibas.lv Jūrmalas autobusu satiksme Autobusi nepiestāj pieturās

Jūrmalas autobusu satiksme - Autobusi nepiestāj pieturās

Mani tiešam apbrīno Jūrmalas satiksme. Stāvu pieturā un gaidu 7 autobusu, un tas vienkārši palido garām. Es nesaprotu, kādā sakarā Jūrmalā autobusi nepiestāj katrā pieturā kā Rīgā. Es tiešam nezinu, kas man citreiz jādara lai tas autobuss man nepabrauktu garām. Jālēkā ceļa malā vai arī vispār jānostājas ceļa vīdu lai viņš piestātu! Šis ir tiešām murgs. Un tas fakts ka 7 autobusi brauc tikai reizi stundā un mēdz pat ik pēc 2 stundām ir vienkārši fascinējoši. Tagad lūk sēdi un domā, ko darīt tālāk un kā nonākt mājas. Superīga attieksme, no vadītāju puses!

02.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (2)

Good Intentions 02.10.2021

Es apsveru, ka tas varētu būt saistīts ar ietilpību.

D Dodo East 02.10.2021

Šie Jūrmalas satiksmes autobusi vienmēr tā dara, vēl dažreiz vadītāji lamājas un nedod atlikuma naudu, brauc kā malku ved un taisa visādus trikus, ne visi protams, bet 4 un 7 maršrūtā ir pāris trako šofermanjaku.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы