www.sudzibas.lv Juridiskā Koledža Juridiskā koledža

Juridiskā Koledža - Juridiskā koledža

Sveiki! Man ir sekojoša problēma- iestājos Juridiskajā koledžā 2011 gada februārī. Lai uzsāktu mācības bija jāiemaksā mācību maksa par 2 mēnešiem-139 Ls... Aizņemtības un ieteikumu dēļ mācības neuzsāku mācības un nelauzu līgumu -pēkšņi 2011 6. septembrī zvana un saka ka esat parādā 278 Ls + soda naudu par septembri !

E

Комментарии (5)

M monta 19.09.2011

tāpat notiek VA

A avvvene 22.09.2011

Nesaprotu šīs sūdzības pamatu...Pēc manām domām te kāds izcēlās ar īpašu "gudrību".Žēl ir tas ka visādus ieteikumus uzklausīji, bet gan pašu galveno tomēr palaidi garām, lauzt līgumu ar koledžu ja reiz nolēmi nestudēt Koledža jau neko nepārkāpj, jo kamēr nav lauzts līgums tad tikmēr cilvēks skaitās šīs koledžas students, kuram ir jāpilda saistības par ko pats parakstīja līgumu, un tas ir katru mēnesi maksāt studiju maksu.Un koledžas pienākums nav katru mēnesi skriet katram pakaļ un prasīt šo maksu un interesēties vai konkrētais students turpina studijas.
Un tagad raud un sūdzas kādi nelieši...vienkārši zināsi uz priekšdienām, ja būtu izpildījusi savas saistības, nebūt tāda zvana un tādas summas...

T Tatjana 22.09.2011

Vai tad koledža nestrādā priekš studentiem? Ko jūs te Avene muldat? Ja ne koledžas darbinieki sekos līdzi dokumentiem un pārējām lietām, kas saistītas ar studentiem, kurš tad pildīs šo darbu? Laikam sētnieks!

Kamēr mācību iestādes ignorēs studentus, nebūs Latvijā izglitības līmeņa ka tāda vispār. Jo katrs atsevišķs students ir neatņemama mācību iestādes daļa.

I Ilmārs 20.10.2011

Problēmas būtība ir studenta attieksmē nevis koledžas attieksmē pret studentu.
Kas uzņēmies saistību, tas to lai izpilda. Nezināšana nevienu no atbildības nekad neatbrīvos.
Ja savu saistību nevari izpildīt - paziņo par to otram saistības dalībniekam rakstiski un nokārto mantiskās attiecības, negaidot pēdējo brīdi.
Neviena augstākās izglītības iestāde nav domātu tam, lai skraidītu pakaļ studentam kā mazam bērnam.
Ja studentam mācīšanās nav prioritāte, tad viņš ignorē mācību iestādi nevis mācību iestāde viņu.
Tāpēc publicēt šeit savas rīcības muļķīgumu (līguma nelaušanu un citus absurdus secinājums) ir vairāk nekā muļķīgi.

S santaniko 20.10.2011

studentam ir jābrīdina, ja viņš nestudēs. Tas ir tikai loģiski. otrkārt - ja koledža skraidītu pakaļ katram, kas nav laicīgi samaksājis atkal būtu tracis, ka dzenā kapeikas un tiranizē ar maksāšanu. tāpēc macību iestāde gaida cik ilgi nu var un tad meklē cilvēku rokā. nedomāju, ka šajā gadījumā vainojama koledža, jo studentam (un LU piemēram to ieraksta par līgumā) pašam jāpaziņo, ka nestudēs.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы