LV RU
www.sudzibas.lv Joker Darba apstākļi

Joker speļu zāle - Darba apstākļi

Meitenēm, zāļu pārraidēm bārmenēm, kas saņem €20-30 eiro par 12 stundu maiņu, ir jāstrādā piepīpētās telpās, arī tad, kad viņas ir stāvoklī un darba risku novērtējumā pat šī pasīvā smēķēšana nav iekļauta, ir nakts darbs, stress, darbs ar ķīmiju, bet ne piepīpētās telpas! Viņām ne tikai ir jātīra traipi no paklājiem un tualetes pēc apmeklētājiem, jo firma ir pārāk lēta, lai noalgotu ikdienas apkopēju un apmaksātu profesionālu paklāju tīrīšanu utt, bet arī atvelk naudu no algas, ja pārāk bieži pašas iet uz tualeti, kas notiek, kad sievietes ir stāvoklī. Priekšnieks, kam nav saprotamas pat elementāras pieklājības normas, uzskata, ka var izsaukt uz maiņu kad vien ienāk prātā, lai gan grafikam jābūt gatavam 5 dienas pirms nākamā mēneša sākuma. Tādēļ tiešām neiesaku strādāt šajā kompānijā.

Комментарии (2)

Sw swizz 22.06.2018

Darbs no dzimšanas tiek piešķirts bez iespējas to mainīt? Jūs pati nojautāt kāds ir darbs spēļu zālē, un ja plānojāt bērnu taču rēķinājāties ka būs jāstrādā piepīpētās telpās? Man liekas te mazāk darba devēja vaina, kā Jūsu paša pašas prāta trūkums.

An Anonims12 16.07.2018

Pilnīgi piekrītu, darba apstākļi tur ir briesmīgi, pat bārmenēm noņem no darba algas kad VIP klients pajautā samaisīt kafiju! Strādāt neiesaku tur nevienam!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы