Jānis Strižko, zvērināts tiesu izpildītājs - Kretīniska attieksme

Diemžēl tiesu izpildītāja birojā strādā izcilas maitas sekretutkas.
Zināju ka jāmaksā parāds un pienācis termiņš, bet diemžēl nozaudēju viņu vēstuli. Zvanīju, paskaidroju ka nozaudēju vēstuli. Uz maniem jautājumiem atbildēja ka viss rakstīts likumā un viņu vēstulē. Summu tomēr nosauca, ko uzreiz samaksāju.
Pēc kāda laika visi konti bloķēti. Zvanot tām maitām saņēmu izcilu, pareizi juridiski noformulētu atbildi - es esot "nedamaksājis" 64centus, jo pa telefonu izrādās maita nosauca summu eiro bez tiem centiem. Centi pārauga par nepilniem 5eur, klāt visu banku komisijas. Nospļauties par tiem pāris eiro, bet kādām gan jābūt tiesu izpildītāja kalponēm maitām lai šādi čakarētu cilvēkus..
Manas domas nemainās - visas tās tiesu izpildītāju brandžas ir reāli kretīni un maitas ar pilnīgi slimu attieksmi pret cilvēkiem. Īpaši j. Strižko biroja maitas.

J

Комментарии (1)

D Dzintra Tabore 31.07.2022

Tiesu izpildītāju ienākumi kopš 2010. gada līdz 2016. gada 18. jūnijā 19:32
Jānis Strižko 1,494, 454 EUR

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы