LV RU
www.sudzibas.lv Jānis Duļevskis, SIA Jons D, SIA Consensus Nepilda solījumus, kavē maksājumus

Jānis Duļevskis, SIA Jons D, SIA Consensus - Nepilda solījumus, kavē maksājumus

Jānis Duļevskis, kurš pārstāv SIA Jons D un SIA Consensus ar ļoti lielu pārliecību var nolīgt Jūs kā darba veicējus, bet pēc padarītā darba samaksās vien daļu no summas un pārējo izvairīsies maksāt ilgstoši. Manā gadījumā nesamaksātus 120 EUR no viņa trenkāju jau divus gadus, jā summa nav ārkārtīgi liela, bet tie tukšie solījumi ir vienkārši neizturami. Pēdējā laikā vairs uz telefona zvaniem vispār neatbild. Esiet uz manīgi, nodokļu parādi arī abām firmām ļoti lieli! Kad parādu samaksās, šo sūdzību papildināšu ar tekstu, cik ilgs laiks pagāja parāda atgūšanai.

Комментарии (1)

K [email protected] 04.12.2018

Jānis Duļevskis pēc vairākkārtīgiem solījumiem, termiņu pārcelšanas, tomēr saistības nokārtoja. Parādu samaksāja skaidrā naudā. Esmu pārliecināts, ka ieraksts sudzibas.lv, palīdzēja man šo parādu atgūt. Patiesā cieņā, Jānis Ķirsis.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы