www.sudzibas.lv Inter Cars Kāds var pastāstīt vairāk par darbu Inter Cars?

Inter Cars - Kāds var pastāstīt vairāk par darbu Inter Cars?

Labdien. Kāds var pastāstīt par darbu inter cars? Uzņēmums ļoti bieži publicē jaunas vakances, nesen arī pārrakstījuši darba sludinājumus, norādot atalgojuma likmes, kas, principā, nav tik zemas, salīdzinot ar citiem uzņēmumiem nozarē.

Interesē, kāpēc tik bieži meklē jaunus darbiniekus? 100% kaut kas nav labi viņiem tur iekšā. Paldies.

04.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (5)

G Gulbenietis 04.10.2021

Senukai, inter cars, maxima, tv shop extra u.c
Visi, kas liek sludinājumus bieži, nepaplašinoties, vai nu nemaksā vai ir citi zemūdens akmeņi..

P Palīgs neskaidrajiem 05.10.2021

Kā var spriest pēc "gulbenieša" kurš nekur nestrādā, bet raksta komentus vietā un nevietā, tad acīmredzot inter cars ir jàstrādā nevis jāsēž netā.

G Gulbenietis 06.10.2021

Esmu programmētājs, mazais ;)

K Kartupelis 01.12.2021

Strādāja vīrs tur. Briesmīga vieta, maz maksā, kapeiku pisēji. Priekšnieki nekompetenti, mūžīgais haoss, darbinieki visu laiku nāk un iet. Vienīgaiss bonus tur strādājot detaļas var dabūt lētāk.

S sharonarnett 02.04.2022

Sveika, mīļā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com )

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы