www.sudzibas.lv Ingmāra Janevica Auces vidusskolas 1. klase vardarbiba pret berniem

Ingmāra Janevica - Auces vidusskolas 1. klase vardarbiba pret berniem

Sveicināti, visi tie vecāki, kuriem rūp savu bērnu Nākotne! Šo sūdzību vajadzēja uzrakstīt dažus gadus atpakaļ, bet nu saņemos un uzrakstīšu. Lai, jūs, cienījamie vecāki, nekāda gadījuma un nekad dzīve ar Auces vidusskolas 1. Klases skolotāju Ingmaru Janevicu nekad nenāktos saskarties, lūdzu, turiet savus bērnus pa gabalu no šis sievietes. Deviņdesmito gadu beigas man nācās pie viņas mācīties 1. Klase, jā, es biju bikls, kluss, intraverts bērns. Bet tāpēc mēs katrs esam atšķirīgi. Kā es kaut ko nezināju, gandrīz katru dienu dabūju gan pa pakaļu gan pa ausim no šis Ingmāras Janevicas, tikai tādēļ, ka nezināju atbildes uz viņas jautājumiem. Dažreiz viņa mani tā Sita ka es kā bērns apčurājos. Toreiz jau nebija ne filmēšanas kameras ne telefoni. Turklāt ši Ingmāra Janevica, kādu citu zēnu dažas reizes tik stipri parāva aiz ausim, ka zēnam notecēja asinis pilna klade. Kaut ko nezinat pie šis Ingemaras Janevicas nozīmēja labākajā gadījuma sasistas ausis un dibens, turklāt skolotāju bērnus viņa auklēja, bet pārejos Sita un Sita. Tas bija deviņdesmito gadu beigas. Bet tagad dažus gadus atpakaļ mans radu puika gāja 1. Klase un iekrita ari šī te Ingemara Janevica par skolotāju, bet tagad taču ir bērnu tiesības. Puika ari intraverts, kluss. Kā puiku ieraugu ausis sarkanas sarautas, du*** sarkans, katru trešo dienu. Protams, ka puika tik tagad pastāsta, ka Ingemara Janevica viņu situsi. Man nav iebildumu pret nevienu citu Auces vidusskolas skolotāju, jo pārējie ir ok un vairāk kā labi. Bet šī Ingemara Janevica sagrāva bērnību man, un manam radu puikam. Lūdzu mīļie vecāki domājiet par saviem bērniem un lūdzu nesūtiet savus bērnus pie šis skolotājas 1. Klase!

Дополнено Alise.zarina9999 17.11.2020

Tun vel ja berns ari izstasta, ka Ingemara Janevica situsi bernu, tad viņa ļoti veiksmigi spej novelt vainu uz bernu pašu, pasakot, ka berns pats ir nokritis vai sakavies ar klasesbiedru, ļoti veiksmigi viņa spej melot, un ari tos kurus sit izvelas, neauzsargatos no nabadzigam ğimenem, vai ari nedaudz atpalikušos.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы