Ieskaties.lv - Krāpšana

Atradu augšminētā lapā interneta veikalā sevi interesējošo preci. Pieņemama cena un piegādes laiks, kā arī samērīgi līzinga noteikumi. Atteicos no līdzīgiem citu veikalu piedāvājumiem un veicu turpat pasūtījumu, kā arī noslēdzu ar turpat norādīto līzinga kompāniju apmaksas līgumu. No veikala atnāk paziņojums " Liels paldies, ka izvēlējāties iepirkties pie mums!", bet no līzinga kompānijas "Pirkums ir apstiprināts! ... Mums ir liels prieks, ka esam varējuši Tev palīdzēt veikt pirkumu." Dīvaina likās tikai e-pastā norādītā preces cena - 100x dārgāka, bet nu latvieši jau nav precīzie vācieši, laikam jau kļūdījusies. Prieki un labs noskaņojums nebija ilgi. Pagāja kāda pus diena, zvana - Jūs iegādāto preci saņemsiet nevis norādītajā laikā, bet gan vēlāk, kaut arī vēlākais laiks mani vēl apmierinātu, bet arī prece būs par 40€ dārgāka nekā bija norādīta mūsu mājas lapā... Tā kā iesaku visiem iet ar lielu līkumu šim uz krāpnieciskiem darījumiem orientētu interneta veikalu.

17.06.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

L Ligita Puzāka 17.06.2024

Labdien,

Jūsu izvēlētā prece bija norādīta kā prece uz pasūtījumu, par ko Jūs informējām arī preces pasūtīšanas brīdī. Līdz ar to precei ir nepieciešams garāks piegādes laiks un piegādes termiņu nosaka preces ražotājs.

Pēc Jūsu pasūtījuma saņemšanas sazinājāmies ar ražotāju, lai precizētu konkrētās preces pieejamību un tikām informēti, ka šai precei būs nepieciešams garāks piegādes laiks, kā arī prece būs par 40 EUR dārgāka.

Sazinoties ar Jums telefoniski, minējāt, ka preces piegādes laiks ir par garu, preces cena ir par dārgu un Jums ir iespēja šo preci nekavējoties iegādāties citā internetveikalā.

Zinot, cik klientam ir svarīgi preci saņemt iespējami ātrāk un, ņemot vērā, ka apmaksu par preci vēl nebijāt veicis, Jūsu pasūtījumu atcēlām (lai nodrošinātu Jums iespēju preci saņemt nekavējoties Jūsu izvēlētajā internetveikalā).

Ar cieņu,
Ieskaties.Lv

Krotov 18.06.2024

Diemžēl ne Jūsu atsūtītajā priekšapmaksas rēķinā, ne caur Jūsu mājas lapu noslēgtajā Nomaksas līgumā, nekas nav minēts par preču pasūtīšanas nepieciešamību. Man samaksa jāveic uzreiz par konkrētu preci! nevis pēc kaut kāda pasūtijuma vai pēc konkrētās preces kaut kādas pieejamības noskaidrošanas un kaut kādas vērtības precizēšanas!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы