LV RU
www.sudzibas.lv Home4you bojājumi, slikts serviss

Home4you.lv, mēbeļu veikals. Plašs unikālo mēbeļu klāsts‎ - bojājumi, slikts serviss

Iegādājamies pusdienu galdu 6 personām un 6krēslus, pēc 6mēn galda kājā izveidojas plaisa realitātē vēlāk arī dēļ šīs plaisas nolūzt arī kāja uz ko veikals atbild mūsu vaina, plus uz galda virsam veidojas plaisas, kas liecina ka koks nav pietiekami nagatavināts un sausā gaisa dēļ sāk kalst, plaisāt un deformēties.
Neiesaku šo veikalu, preču cena neatbilst kvalitātei!
Klientu serviss nekompetents un vienaldzīgs! Luudzu pirms pērciet preces šajā veikalā apdomājiet 2x mūsu komplekta cena bija 1,500€ nav dārgais gals, bet arī pēc 6mēnešiem par šadu summu galdam nevajadzētu deformēties.

11.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Home4you Support Ответ от представителя 12.03.2021

Labdien!

Vai būtu iespējams iesūtīt iegādāto mēbeļu bildes, kur redzamas brāķētās daļas? Kā arī, lūdzu, pievienojiet klāt pirkuma apliecinošu dokumentu vai čeku, kas apliecinātu, ka Jūs iegādājāties preces Home4you salonā, Katlakalna ielā 6d, Rīgā, vai arī tīmekļa vietnē www.home4you.lv.
Balstoties uz iesūtītajām bildēm un pirkuma apliecinājumu varam Jums sniegt komentāru/atbildi, jo par šādu "sūdzību" neesam informēti, ne ar telefona sakaru starpniecību, ne e-pastu.
Lūdzu, sūtiet visu informāciju uz: [email protected]

Paldies,
Home4you

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы