LV RU

Hidroulikas Pasaule / EHidro - Slikts serviss

Hidrocilindrus restaurē ar lētām un nekvalitatīvām rezerves daļām ko paši izgatavo. Samaksu prasa gandrīz kā par jaunu hidrocilindru. Pirms detaļas remonta vēlies iegādāties jaunu pasaka ka nav tādu iespējams iegādāties. Ka ir jārestaurē. Kad detaļu uzliec atpakaļ pirmajās dienās jau sāk tecēt. Kad zvani saka ka tā ir ar lietotam tehnikām ka jāliek jauns. Ka varot uzstādīt jaunu ko esot itkā pirms restaurācijas piedāvājuši.

Комментарии (5)

No Noboby 13.08.2019

Atvaino, komentārs nav par sūdzību, bet Tavs lietotājvārds ir vienkārši neaprakstāms. Man žēl Tavas otrās pusītes

Tu Turkey901 13.08.2019

Kad cilinds nestrādā un piedevām tek, tad jāgriežas pie urologa nevis Hidraulikas pasaulē, kā arī sievai jāmeklē jaunāku/ svaigāku un jaudīgāku modeli, jo šis jau norakstāms!

Mm Mmmisi 23.08.2019

Ko tu tur murgo.

Mm Mmmisi 23.08.2019

Es pilnīgi piekrītu neapmierinātajs. Pašzgāzēja cilindru viņi taisīja 3 reizes par garantiju kā tecējā tā tecēja. Tad aizvedu pie citiem sataisīja ar 1o reizi un nu jau 3 gadi cilindram ne piles eļļas.

Tu Turkey901 23.08.2019

Neapmierinātājam hidraulika nestrādā un tek -> beigta balle!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы