www.sudzibas.lv Hena taksi Nedrošs serviss

Hena - Nedrošs serviss

Vakarā pēc darba iekāpu vienā no Riga Taxi taksometriem, kas stāv pie Origo centra. Vadītājs ļoti izbrīnījās, kad nosaucu adresi Ganību dambī. Kur tāda esot! Pēc tam tomēr atcerējās.
Gribēju piesprādzēties , bet nekā! Siksna salauzta. Pajautāju, vai piesprādzēšanās nav paredzēta uz ko nesaņēmu atbildi.

Cienījamā Sia Hena Vadība. Sataisiet Savas Mašīnas.Tās neatbilst tehniskajiem normatīviem. Braukšana bez piesprādzēšanās ir bīstama un nav atļauta.

K

Комментарии (4)

Aigars31 15.03.2017

vārds taxi ir vispār jau novecojis .. janomaina pret kādu citu .. piemēram uz - streetrider SR-CAR jo pļauj tavu naudiņu vai kādu latviskāku variantu piemēram trīspadsmitais auto kurš būtu vienkārši skaitlis 13 .- trīspadsmitais piebraucies ... trispadsmito pasūtījāt? .. trīspadsmitais tūlīt būs:)

Sardele 15.03.2017

Zāles iedzer.

K Karstais 16.03.2017

Hena pārstāvis savā elementā?! :-)

Latviešu tautas 15.03.2017

А разве в такси положены ремни безопасности?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы