www.sudzibas.lv Guna Heidemane Nekompetents ārsts

Guna Heidemane - Nekompetents ārsts

3 gadus vecam bernam slimnica tik konstatets urincelu iekaisums. Pec 3 dienam, palaizot majas, izrakstia antibiotikas amoksicillinum 250 mg suspensiju.
Kad daktere bija sanemusi urina uztriepes analizes, izradijas, ka ampicilins ir rezistents un un so zalu efektivitati var pielidzinat udenim, tik ar antibiotiku kaitejoso efektu veselibai.
Uzskatu, ka vinai, sanemot sis analizes, vajadzeja bridinat, ja ne izrakstit efektivas antibiotikas, jo bernam driz vien atkal bija tuvu 40 gradiem un tik pat sliktas analizes, ka pirms dosanas uz slimnicu. Vina uzskata, ka viss pareizi, jo vienu bridi bernam majas tempertura bijusi 37,5 un vins juties labi, kaut gan vajadzeja but labak. Sobrid ceram, ka nebus kadas sekam sadai arstesanai, bet jau kuro reizi izradijas, ka arsts nekad savas kludasneatzist un vecakus pataisa par mulkiem.
Pirms si atgadijuma cits arsts bernam ielaida plausu karsoni, censoties arstet vinam nervus ar noofen tabletem, tadel soreiz rakstu sudzibu, lai citiem berniem ta neatgadas.

E

Комментарии (4)

Dainis 25.01.2018

Un ko jūs tagad iesakāt, ārstēt cilvēkus pēc youtube pamācībām un diktēt ārstiem savus noteikumus? Kļūdas gadās ik vienam, jebkurā sfērā, jums vienkārši nepaveicās, noteikti, ka bija kaut kādi kritēriji pēc kā ārsts vadījās lai pieņemtu šādu lēmumu.

E Evija Linde 25.01.2018

Noteikti ieteiktu labāk ārstēties Rīgā, ko pati nākamajā reizē arī darīšu. Būtu Jūsu bērns, nebūtu tik mierīga attieksme

L Linda Lie 25.01.2018

Cik zinu amoksicilīns ir viena no pirmās izvēles antibiotikām šādos gadījumos. Spriežot pēc rakstītā, ārsts veicis antibiogrammu, līdz kuras rezultātiem veica empīrisku antibiotiku izvēli, nevis iedeva uzreiz spēcīgākās jaunākās paaudzes antibiotikas, kuras radītu vēl bīstamāku antibiotiku rezistences risku bērnam un sabiedrībai kopumā. Ieteiktu palasīt informāciju par antibiotiku rezistenci un rekomendācijas/vadlīnijas antibiotiku izvēlē! :) Lai gan ārstam to vajadzēja Jums izskaidrot!

E Evija Linde 25.01.2018

Nav jau runa par to, ka uzreiz nedeva stiprākas antibiotikas, bet gan par to, ka saņemot analīžu rezultātos, kuros parādījās rezistence, neko nemainīja, tik atteica, ka viss esot kārtība.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы