LV RU
www.sudzibas.lv Gros Auto Slikts serviss

Gros Auto - Slikts serviss

Rēķinā ieraksta detaļas,kas nav veiktas,bet pie samaksas,saka kad ir veikta.Vedu uz apkopi.Tikai uz apkopi un,izdegušajam priekšējam lukturim NELIKU mainīt lampiņu.Ko pie saņemšanas man apgalvoja,kad ir nomainīja.Kad teicu,kad parasti par to iepriekš vienojas,pazvanot,vai būs nepieciešama nomaiņa,man netika nekas ziņots,bet rēķinā jau šī lampiņas maina parādijās.kad uzstāju,kad tas nebija jādara,tad darbinieks teica,labi,es jums uzdāvināšu to lampiņu.Pats esot klāt stāvējis kad mainīja.Izņēma no rēķina.Kāpjot mašīnā,konstatēju,kad nekas nav ticis mainīts un lampiņa nedeg,bet man gribēja ieskaidrot ko citu,jo lūk klāt esot stāvējis! Nez vai tā katru reizi kādam rēķinam tiek kaut kas piešūts klāt,kaut nav salabots?Pēdējā reize kad tur iegriežos un noteikti padošu ziņu arī citiem!

Z

Комментарии (2)

Sardele 26.07.2017

Zane bija nesekmīga latviešu valodā?

Z Zane 26.07.2017

Nē,vnk kad dusmās ātri jāraksta no telefona tad ne tas vien sanāk.Es nesatrauktos par latv val,bet gan tiem ākstiem kas strādā servisā.Un laikam sardele ir viens/viena no tiem!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы