LV RU
www.sudzibas.lv Gros Auto Privātās nodarbes svarīgākās...

Gros Auto - Privātās nodarbes svarīgākās...

Nekad neesmu par neko sūdzējies, bet laikam visam pienāk pirmā reize. Nesen maššīnai izdega lampiņa un lai nopirktu jaunu iebraucām Gros Imantas filiālē. Laikā kad mēs bijām filiālē bija 2 darbinieki. Meitene apkalpoja vīrieti un puisis tālākajā galā pie atsevišķa galda spaidīja telefonu. Kad piegāju klāt lai uzjautātu nepieciešamo puisis nepacēlis galvu no telefona atbildēja pie pārdevējas jāiet! Radās jautājums kas tad viņš tur ir? Ja vadītājs tad Gros auto jums ar steigu jāmaina šī jaunieša attieksme pret darbu. Negatīvo iespaidu mazināja apkalpojošā meitene, bija laipna smaidīga un pajokoja. Gros auto jums vairāk vajag tādus darbiniekus kuri dara savu darbu apzinīgi.

12.07.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

B

Комментарии (1)

P pozitiva123 31.07.2019

Jaunietis vienmēr strādā łoti apzinīgi! Cik zinu tad veikalos vadítājiem ienesīgākie klienti raksta privāti lai savus lielos pasūtījumus noformētu ātri, viegli un precīzi! Žēl, ka jums bija negatīva pieredze, bet iegriežoties tur velreiz noteikti ne ar ko tādu nesaskartos. Tur ir łoti patīkami, šomēnes arí gardu kafiju tur pasniedz! ;)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы