LV RU
www.sudzibas.lv Gros Auto neatgriez naudu

Gros Auto - neatgriez naudu

sveiki. velejos pasudzeties uz veikalu gros auto..nopirku nesen padargu detalu masnai.pardevejs pardeva detalu saka si ir ista un deres jusu modelim.taka sadu detalu pirmo reizi iegadajos uzticejos pardevejam kuram tak jazin ko tirgo. pec neilga menesa tiku beidzot remontet masinu un atklaju ka detala ir pilniba no cita modela ..steidzos uz veikalu lai samaina utt sodien bija cits pardevejs saka bet si ir pilniba cita detala ka jums vajadziga ..taka ceku nebiju vai panemis vai iedevusi kategoriski man attiecas atgriezt naudu vai samainit kadu man vajag...protams biju gatavs piemaksat jo mana detala izradijas krietni dargaka pa 100euro...esu palicis bez detalas un ar salauztu masinu un naudas...

Комментарии (7)

D Darbadrosibaspadome Ответ специалиста 30.10.2016

Varu palīdzēt: uzrakstiet privāti - [slēpt]@inbox.lv

R Ritvars 31.10.2016

nesaprotu kur ir problema saja gadījumā! Jūs nevarat uzrādīt čeku un jūs velaties samainīt detaļu vai atgriezt naudu???? nekad , neviens, nekur jums nemainīs detaļu ja nevarat uzradit čeku. ieperkos patstāvīgi Gross auto un vienmēr cik ir bijuši gadījumi kad detaļa jamaina vienmēr ir apmainijuši bez problēmam. Vajag ČEKU. tas sanāk ka es tagad varu iegādāties detaļu jeb kura citā autoveikala un atnakt uz grossu un prasīt mmainīt! Te šī sūdzība manuprāt ir nevietā. par to varat sūdzeties mammai majas.

Z ziiiiiiiiiiiii 31.10.2016

Diemzel ar citiem auto detalu veikaliem nekad nav bijusas problemas.apmaina vienmer jo zin savas detalas ko tirgo.seit kur pirku pats pardevejs pat nezin ko pardod..iepirkos pirmo un pedejo reizi????

R Ritvars 01.11.2016

NUUUU tam, ka citi autoveikali jums mainīs detaļu kuru iegādāta mēnesi atpakaļ un pie tam bez čeka, tam nu es neticu. Ja nu vienīgi jums tur kads čoms strādā. Tas ka iedota nepareiza detaļa, tas gadas bieži un visiem autoveikaliem. Bet nu šitadu murgu, ka mainīt detaļu ja nav čeka, es lasu pirmo reizi. Tas pārdevējs pat nevar to detaļu oficiāli pārrakstīt sitot nakošai detaļai čeku un ielikt viņu noliktavas datubāzē ka tada detaļa ir viņiem uz vietas. To jūs saprastu tikai tad ja paši strādātu ar Noliktavas programmam un kases aparatu. Un kur nu vel atskaitītities vadībai kapēc pieņemta detaļa kaut kāda, dieszin no kurienes. Tik daudz taču vajadzētu saprast. Vai Jums liekas, ka tagad tas nabaga pārdevējs to detaļu sev paņems kaut arī viņam pašam viņa nafig nav vajadzīga?

T Tong Po 01.11.2016

Ja vien tu nepērc detaļas no šrota, vai veikala, kas strādā puslegāli, tad nav varianti atgriezt preci bez attiecīga pirkuma dokumenta. Ja ir izrakstīta pavadzīme - iespējams var palūgt, lai pameklē viņu dokumenta kopiju, un uz tās pamata tad veikt apmaiņu, bet jāsaprot, ka tas arī ir pietiekoši liels čakars veikalam un patiesībā viņiem tas nav jādara. Lai vai cik tas neizklausās - pats vien esi vainīgs un sūdzība izklausās visai nepamatota.

J Jāņis 01.11.2016

Sūdzība nepamatota, nav čeka, nav nekādas maiņas.
Še komatus ,,,,,,, - saliec pats!

A Agu 06.11.2016

MĪĻO CILVĒK! Čeku vienmēr ir jāņem - pilnīgi vienalga uz kādu summu uz 1 EUR vai 1000 EUR. Nekur un neviens Jums neko nemainīs un neatgriezīs naudu bez čeka - it īpaši ja ir pagājis MĒNESIS. Ja būtu nākamajā dienā atnācis - tad pārdevējs Jūs vēl atcerētos un VARBŪT kaut kā atrisinātu šo situāciju.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы