LV RU

Gros Auto - Krāpšana

Konkrēts krāpšanas kantoris. Auto bija problēmas un meta ārā erroru. Aizbraucot uz servisu pie Doles. Viss forši, konstatēja, kas par vainu, detaļa maksā 340€. Nu, ko vajag to vajag. Pēc pāris nedēļām atkal parādās tieši tāda pati problēma. Aizbraucu atpakaļ uz servisu neapmierināts. Pieņēma auto un iztīrīja kas nu tur bija vēl tīrāms, šoreiz pat naudu nepaprasīja. Bet pēc laika atkal, tieši tā pati problēma. Aizdzinu uz citu servisu un ko tu domājies, detaļa pa 340€, kuru sākotnēji Gros Auto esot "nomainījis", nemaz nav manīta, nav pat aiztikta. Brutāli, izkrāpa 340€. Laikam iedzina auto pagalmā, dienu pagaidīja un zvanija, ka esot viss sataisīts! Paldies!

13.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Gros Auto Support Ответ от представителя 17.05.2019

Labdien,
Jūsu sniegtā informācija mums ir ļoti svarīga. Lai pārbaudītu šo gadījumu, aicinām Jūs atsūtīt mums sava tālruņa numuru uz e-pastu [email protected]
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, noteikti risināsim šo jautājumu.

Ar cieņu
Gros Auto
Kvalitātes kontroles nodaļa

T

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы