www.sudzibas.lv GP Recruitment GP Recruitment, Beļģijā.

GP Recruitment - GP Recruitment, Beļģijā.

Vēlētos informēt un būt uzmanīgiem ar kompāniju GP Recruitment ar vakancēm Beļģijā, par ko kompānija ņem samaksu Euro 200 kā iemkasu par darbā iekārtošanu. Tajā pašā laikā viņi sadarbojas ar Nīderlandes, kompāniju Prismaworx, kurai arī tālāk padod latviešu darbiniekus. Ja personas piesakās pa taisno uz šo kompāniju šī nauda nav jāmaksā, protams, jo šajās valstīs neiekasē maksu par darba iekārtošanu. Apstāklis tikai slēpjas tajā, ka tur strādā latvietis, kas (iespējams) sadarbojas ar to pašu GP Recruitment un vervē sev vēlamos kandidātus, kas iemaksā. Tā kā esiet uzmanīgi un nemaksājiet par to, kas būtībā nevienam no viņiem nepienākas.Kaspars

K

Комментарии (4)

M martinss1980 18.08.2015

nevajag dirst kropli. normaal firma, pats bij cayr viniem pag.gad.
tev gej vnk skayzh, ka pasham jaaseezh pie miseneem bet citi stradaa aarzemees yn pelna. neticiet shitam pidarasam.

C CharlieParker 12.01.2019

Agents labi samaksaja par tavu komentaru?

K kasparsl 18.08.2015

Jau pats dzivoju Belgijaa un esmu belgijas pilsonis, ..martinss1980...Ka redzu visadi pamesli ar rupju valodu caur GP Recruitment ir stradajusi. Ta ka esiet uzmanigi ar so kompaniju, izskatas loti rupji un neatlasiti darbinieki tada gadijuma vai esat vinu ofisa darbinieks, kam tiik iekaset no saviem tautiesiem naudu. 200 Euro nav maza summa un ar savu rupjo valodu jus aizvainojat cilvekus, kuriem varbut tiesam uz ielas jadzivo. Jutu lidzi jusu vecakiem par sadu delu..

B berzs18 23.07.2018
Westflex

Pilnīgs mēslu kantoris Rīga sola zelta kalnus bet kad atbrauc esi šokā no visa. Jādzīvo ar dzerajiem narkomaniem utt. Drausmīgi apstākļi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы