LV RU
www.sudzibas.lv Gandrs Slikts serviss

Gandrs - Slikts serviss

Nekvalitatīvs velosipēda remonts. Pirms gada mans dēls (pusaudzis) aizveda velosipēdu uz Gandrs velodarbnīcu nomainīt kameru un riepu. Tās pašas dienas vakarā konstatējām, ka riepa atkal tukša, tāta jaunā kamera jau beigta. Nākamajā dienā dēls aizveda riteni uz citu darbnīcu. Tur, pirmkārt, bija lētāka kameras nomaiņa, otrkārt, kalpo ilgi. Tikko dēla draugam radās identiska situācija ar Gandrs velodarbnīcu Kalnciema ielā. Iegriezās nomainīt velosipēdam kameru, pabraukāja pāris stundas, un kamera jau beigta. Diemžēl puiši nepaņēma čeku par kameras iegādi un nomaiņu. Tā jau ir sistēma, Tātad kāds neprot kvalitatīvi veikt savu darbu un nākas pārmaksāt. Nav laika doties un skaidroties. Tāpat jau droši vien taisnosies, ka zēni paši vainīgi. Ar citām velodarbnīcām tā nav gadījies.

Комментарии (2)

hola_amigo 03.04.2017

Stikls kurš palicis iedūries riepā vai spieķis izdur caurumu, reizēm gadās tadi mistiski regulāri caurumi. Ar remonta veicēju visticamāk mazs sakars.

hartijs 03.04.2017

Jāprot riepu un kameru noņemt bez asu dzelžu palīdzības.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы