www.sudzibas.lv Gaļas nams Ādaži Briesmīga kvalitāte

Ādažu gaļas kombināts. Desas. - Briesmīga kvalitāte

Ļoti sliktas kvalitātes vārītās desas. 3 reizes tika pirktas ar cerību ka ir ēdamas un ka varbūt vienu reiz sabojājies produkts - nejaušība. Termiņi vel bija + - 2 ned. Bet visas desas bij skābas un garšo nezinu pēc kā. Pat sacepot nebija ēdamas. Viss nonāca mizkastē. Kā vispār var ražot tādus produktus? Kauns.+ vel viss kā parasti pipičkāts ar e vielām.. krāsvielām un garšas pastiprinātājiem.

R

Комментарии (6)

U Uzticams partneris 16.06.2016

Gaļas Nams "Ādaži"????

R Rintintins 16.06.2016

Jā. Gaļas nams.

Oļegs Zatlers 16.06.2016

Trīs reizes pirkt desas, kuras pirmo reizi negaršoja...lai pēctam paņaudētu? Kur loģika? Jefiņš.

R Rintintins 17.06.2016

Aizstāvis uzradies. Nevis negaršoja bet bija vecas. Šīs desas neiesaku nevienam. Ej un ēd tās desas, lai labi garšo.

R Rintintins 17.06.2016

Jefiņš? Palasiju tavus pārējos komentārus citās vietās. Tu tak tāds īgņa vien esi, kurš tik pukst un pukst. Kurš no mums ir jefiņš..smiekli nāk.

M MarikaZ 30.03.2024

Pilnīgi piekrītu. Biju nopirkusi salami, ne velti iepakojums bija necaurspīdīgs, desa bija sapelējusi tik ļoti, ka dūša slikta palika no skata vien.
Šoreiz paņēmu vītinātu, tai vismaz ir caurspīdīgs iepakojums. Desa ir rūgta. Neesmu pārtikas izgatavošanas un glabāšanas tehnologs, bet kaut kas te nav kārtībā, vītinātas desas nemēdz būt rūgtas, ja ir bez piedevām. Turklāt desas apvalku noņemt nevar, vajag pakošļāt uz izspļaut :D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы