www.sudzibas.lv Forevers Slikta apkalpošana

Forevers - Slikta apkalpošana

Šodien ar ģimeni atbraucām uz Baložiem iepirkties! Kārtējo reizi trāpīju uz brīdi, kad pārdevēja sataisījusies pīppauzē! Gribēju ieiet nopirkt gaļu, kur tiku jauki sagaidīta ar vārdiņu. B.. Ģ! Sajutos diezgan riebīgi. Pateicu pārdevējai, lai jau iet kur gribēja. Uz ko viņa slēdzot durvis man atbildēja (ja bi apslužila) . Uz ko es atbildēju kad es neesmu nekāda b.. Ģ. Pārdevēja pagriezās un izgāja ārā pie dārzeņu tirgotājas pīpēt. Acīm redzot klačiņas uzsišana un pīpēšana ir svarīgāka, nekā apkalpot pircēju! Attieksme vienkārši super! Tā turpināt!

09.08.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Forevers Ответ от представителя 09.08.2019

Labdien!
Paldies Jums par informācijas sniegšanu un atgriezenisko saiti. Jums ir pilnīga taisnība - aprakstītā pārdevējas attieksme un uzvedība nav attaisnojama. Jā, mūsu daudzos veikalos strādā tikai 1 pārdevēja, bet mums katram veikalam ir pusdienu pārtraukumi, kā arī citos brīžos iziet drīkst, ja nav neviena pircēja.
Ļoti atvainojamies par nepatīkamo pieredzi mūsu veikalā. Nopietni runāsim ar pārdevēju par apkalpošanas kultūru un attieksmi.

A

Комментарии (5)

really? 09.08.2019

NETICEESI,bet ari pardevejam ir pauzes! vel vairak,ja vina ir viena tur un pirceji visu laiku naak, tad vinai butu vispar bez patraukuma visu dienu jastrada?

A Ativ 09.08.2019

Neticēsi es arī esmu strādājusi apkapojošā sfērā. Bet pret klientiem tā neizturējos. Un man nav jātbild par to kad nav pārdevēju un viņai ir slikts garstāvoklis!

Joe Rogans👽 09.08.2019

Es parasti skaļi nolamājos, kad klienti jau ir aizbraukuši.

L Linda77 09.08.2019

Ja jūs ieietu Jelgavas tirgū un ieraudzītu Forevers tirdzniecības stendu, pašiem gribētos iebļauties B... Gaļa stāv siltumā, pārdevēja ar plikām, netīrām rokām visu apgrābsta. Uzrakstīju Forevers atsauksmēs, reakcija- nulle, ne atbilde, ne tirgū kādas izmaiņas.
Tas ir tikai ieguvums, ka liktenis jūs pasargā no šādas produkcijas iegādes.

A Ativ 10.08.2019

Kad klients aiziet vari lamāties un stāvēt uz galvas. Bet skatoties te uz dažu labu komentāru un to, kas atzīmē pozitīvi. Pārdevējam ir tiesības, rupji lamāties uz klientu. Loģika superīga. Es apsalūti neko nesaku, kad pārdevējs grib iziet, bet kurš velns parāvis atļāvis viņai rupji lamāties uz klientiem. Ja te citi sevi neciena, un viņiem patīk, ka viņiem d..š virsū Lūdzu viņu izvēle,bet es neeuzskatu to par normālu!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы