www.sudzibas.lv First Dacha apsardze, pats klubs

First Dacha - apsardze, pats klubs

Vienkārši briesmīgs klubs. Ja gribat sabojāt sev un saviem draugiem garastāvokli - jums uz turieni. Apsardze laikām laiž iekšā cilvēkus, kuri viņiem patīk - un tas, protams, neattiecās uz alkohola līmeni asinīs vai uz ārējo izskatu. Vakar biju ar draugiem pirmo (un arī pedējo) reizi, mani kopā ar draudzeni ielaida, citus - nē. Paprasījām kāpēc tā, mums atbildēja ar seju "es jūs ienīstu un man vienalga" - vai nu jūs ejat iekšā, vai jūs apsardze tūlīt metīs ārā.
Tagad par to, kas notiek iekšā. Cilvēku ļoti daudz. Pieci tualeti un pie visiem stāv liela rinda. Kāmēr stāvējām rindā, skatījamies uz ļoti interesantu gleznu kā piecas meitenes (ja tos var vispār nosaukt par meitenēm) sita viena otru ar visu kas bija rokās. Apsardze atnāca tad, kad jau viss somas saturs bija uz grīdas (kā arī pašas "meitenes" bija turpat), telefoni salauzti, mati izplēsti. Nav ko teikt.

J

Комментарии (5)

E Esesesesesesesees 23.07.2011

Hahaha! Izklausaas, ka jautriiba sajaa klubinjaa sit augstu vilni-buus jaapmeklee, lol...

Z zanda 30.07.2011

Pilnīgi piekrītu atsauksmei, 1:1 ar manām emocijām.
vēl gribēju piebilst, ka publika ir pilnīgi garām - ir tāds labs teiciens "baraki" - tas ir cilvēki, kas nekas nav, bet viņi ārēji uzbur ainiņu, ka ir baigi stilīgie un turīgie.

B baby 21.08.2011

Mes ari bijam tur.Arpratigs klubs...Apsardze pat neatceras kuru laiz pie galdiniem, vel vajag peradit ka esi tur bijis...Dizains arpratigs, visur arpratiga nekartiba .

T Tolix 30.07.2012

Pie shii kluba meitenes-prostituutas piedaavaa savus pakalpojumus 50ls-100ls. Biju piebraucis uz Andrejsalu parunaat ar chuomu, 30minuusu lakaa divas reizes pienaaca 2-3 meituki un piedaavaaja atpuutu.Peec izskata apt. 18 gadu jaunas, varbuut;-?
Anatolijs

H homo.sapiens 05.07.2020

если такие нежные, сидите дома. отличные клуб и вежливые охраники. нужно правильно себя вести и всё будет отлично!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы