www.sudzibas.lv Ferratum Atslēgts telefons

Ferratum - Atslēgts telefons

Nesaprotu, ko lai dara! Aizņēmos naudu 1000 euro vērtībā, taču nākošajā dienā vēlos atgriezt visu summu atpakaļ, bet nevaru sazvanīt nevienu! Neviens neatbild! Telefons atslēgts! Uz epastu neatbild! Ko cilvēki lai dara!? Kas tas par servisu?

06.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Комментарии (1)

A Andris Gr11 01.07.2022

Uzraksti uz e-pastu, līgumā jābūt minētam, cik ilgā laikā viņiem ir jāatbild uz tavu vēstuli. Ja nevari sazvanīt, tad apskaties līgumā citu kontaktinformāciju. Visu jau var izrunāt, no līguma pēc likuma varēji atteikties 14 dienu laikā, kad saņēmi naudu kontā, vai uzreiz, kad apstiprināju līgumu. Vari 30 dienu laikā atgriez naudu ar sprēķinātiem procentu maksājumiem, kas uzreiz arī jāsamaksā. Pašam bija līgums, veicu lielāku pamatsummas idmaksu, jo procenti visur un vienmēr būs jāmaksā pirmie. Visos līgumos pēc likuma ir oficiālās korespondences adrese, sazinies ar to, ja līgumā minētes vai e-pastu. Pēc likuma līgumā ir minēts atbildes sniegšanas laiks, kam jābūt saprātīgam. Sazinies ar PTAC, varbūt izskaidro situāciju, bet sākumā vienmēr sazinies ar uzņēmumu. Takā 14 dienas no naudas saņemšanas ir pagājušas, tad atteikties vairs nevari. Tas, ka viņi nesaņemtu atteikuma info, nav svarīgi, svarīgi, kad no dienas, kad saņēmi piķi ir 14 dienas, kad vari atdot, samaksājot procentu naudu, aatiecīvi dienām cik izmantoji. Ieej PTAC, tur viss or izskaidrots, viņi arī uzrauga šīs finanšu iestādes

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы