Express Pasts - Slikts serviss

Latvijā ir daudz dažādu piegādes servisu, bet ar šo kādas pēdējās 5x novērota nekaunīga piegādes novilcināšana.
Pirmās 4x manīju ka sūtījums no rīta nodots "piegādei" nedaudz vēlāk on-line parādas atzīme ka pasūtītājs mājās nav sastapts un piegādi veiks vēlāk. Precīzāk stausā rakstīts, ka atsāta informatīvā lapa par nesekmīgu piegādi, taču šāda lapa ne reizi nav bijusi un ik reizi mājās ir bijuši cilvēki - piegādes ar 95% ticamību ir simulētas (privātmāja) .

Pēdējā reizē līdzīgs scenārijs, no rīta atzīma par nodošanu piegādei, līdz vakaram nedz piegāde (visu dienu strādāju loga tuvumā) nedz kādu izmaiņu statusā. Garām pabrauca 2 express pasta mašīnas, bez reakcijas. Uzzvanu uz centrāli un man Saka ka nevarēja veikt piegādi, jo nebija uz sūtījuma telefona nummura! Interesanti, kad būtu piegādājuši, ja es pats nezvanītu.
Id.. Tu iestāde. Citi servisi tiešām cītīgi strādā.

11.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы