www.sudzibas.lv Express pasts Izbojāta dzimšanas diena

Express Pasts - Izbojāta dzimšanas diena

Paldies express pastam par izbojāto dzimšanas dienu bērnam.
Iegādājāmies preci no 220.lv, piegāde bij plānota 19.04.21, kura nenotika, nākošajā dienā kurjers paziņo ka ierodās, bet mēs esam darbā. Jautājam vai varat preci atvest uz darba adresi, saņēmām noraidījumu. Labi, sarunājām dienu, datumu kad gaidīsim kurjeru konkrētā adresē... Paņemam brīvu darbā, gaidam, kurjera nav... Zvanam uz apkalpošanas kantori, jā, prece stāv noliktavā, piegāde netiek plānota.
Labi, piedāvājam savu datumu, kad varam izbrīvēt dienu un gaidīt atkal kurjeru, tas ir 29.04.21, operātors apstiprina ka informācija ir atdzīmēta un piefiksēta, gaidat kurjeru, 29 datums, kurjera nav... Zvanam operātoram... Tādas informācijas datu bāzē nav par 29 datumu... Lieliski, atkal diena pazaudēta... Operātors apsola ka piegāde būs 30.04.21, gaidam... Nav... Atkal zvana. Atbilde ir, piegāde nav plānota šodien...
Paldies mīļie... Bērns paliek bez pārsteiguma.. Vecāki lauzī galvu ko nopirkt vietā

30.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы