Evolution Latvia - Krāpšana

Evolution Latvia vakancēs apgalvo, ka grafiks ir lokans. Taču man neļauj apmeklēt dzimšanas dienas svinības, pat ja 2 nedēļas iepriekš paziņoju par to. Vai nu uzņēmums bezkaunīgi melo vai arī vadītājs nepilda Amata pienākumus un nemeklē aizvietotāju. Dzimšanas diena ir reizi gadā, bet darbs ir katru otro dienu.
(ātrāk par 2 nedēļām par dzimšanas dienas svinību konkrēto datumu es nezināju, jo neviens no maniem draugiem neplāno dzimšanas dienas mēnesi iepriekš kā daži labi indivīdi)

16.02.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

ž

Комментарии (2)

T Tevnebuszagt420 17.02.2024

Pats saki, ka dz/d ir tikai reizi gadā.
Pēc tam saki, ka neviens svinības neplāno laicīgi.
Likās loģiski? Ja jau tikai reizi gadā, konkrētā datumā, tad nez kad varētu svinēt? 5mēn iepriekš?
Oficiāli atvaļinājumu jāpiesaka vismaz mēnesi iepriekš.

ž žmudzis 17.02.2024

Es nepazīstu nevienu, kas var ieplānot pasākumu veselu mēnesi iepriekš. Divas nedēļas ir krietni daudz laika, lai darba vadītājs atrastu aizvietotāju, ja ne pats pildītu azartspēļu vadītāja pienākumus uz vienu maiņu gadā vienam darbiniekam. Apsmiekls.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы