Evolution Latvia - Darba apstākļi

Labdien!

Vēlos dalīties savā pieredzē par darbu Evolution Gaming Latvia kā spēļu prezentētājs (vispopulārākā vakance šajā uzņēmumā) . Tika nostrādāts aptuveni gads, līdz ar to ir bijis pietiekami daudz laika, lai akumulētu gan savu gan savu kolēģu pieredzi.
Tātad - sākumā 3-4 stundas grupu darba intervija, kur tiek lēsts, cik šī esot fantastiska iespēja gan nopelnīt gan veidot karjeru. Fakts - norādītas/apsolītas summas, ir a) pirms nodokļiem b) ar maksimālo bonusu (tā piemēram pārbaudes laikā tiek solīts ap 700 eur mēn. Bet reāli sanāk nedaudz virs 400 labākajā gadījumā) . Vēl kas attiecas uz algu - tā tiek veidota no stundas pamatlikmes (minimālā) un bonusiem par padarītā darba kvalitāti. Problēma ir tajā, ka pēdējo gadu laikā dabūt augstāko bonusu ir praktiski neiespējami, t. S. Pitbosi, menedžeri dara visu, lai atrastu jebko, pie kā var piesieties lai nebūtu jāmaksā kaut kas pa virsu. Tāpat summas, kuras atvelk no algas par kļūdām pieaug, darba apstākļi ar katru gadu kļūst striktāki. Respektīvi, tiek darīts viss, lai darbinieks saņemtu tuvu minimālajai algai.
Par pašu darbu: nekā grūta kāršu dalīšanā it kā nav, bet darbs ir ļoti vienmuļš un stīvs - 1,5 stundas no vietas viena un tā pati poza, vienas un tās pašas kustības un frāzes. Un ir nemitīgi jārunā, balss saitēm ir milzīga slodze, ir bijušas reizes, kad esmu uz dažām dienām zaudējusi balsi. Tāpat bieži nācās saaukstēties, jo daudz kur ir gaisa kondicionieri, līdz ar to rodas caurvējš. Viss tiek noregulēts tā lai strādātu tehniskais aprīkojums nevis būtu komfortabli darbiniekiem. Ak jā, daudziem no ilgstošas sēdēšanas rodas problēmas ar muguru.
Nedaudz par plusiem - estētiski patīkama darba vide, labi pārdomāti korporatīvie pasākumi divreiz gadā, bezmaksas trenažieru zāle, neierobežota tēja/kafija, elastīgs grafiks. Pēc pārbaudes laika veselības apdrošināšana. Taču šie pozitīvie aspekti neatsver darba apmaksu, kas kā jau augstāk tika minēts, ar katru gadu sarūk.

18.12.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

Z Zoyy 18.12.2018

Iebildīšu, strādāju vairāk kā 5 gadus, alga pie 1000 un vairāk uz rokas! Kļūdas maz, un neko nenovelk. Laikam daudz kļūdies!

S Sudsibaaaaaaaa 18.12.2018

Ble nopietni? Tad ko tu strādā? Tev neviens neliek strādāt, protams ka nebūs tie 700€ U rokas bet minimālā

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы