www.sudzibas.lv Evolution Latvia Attieksme pret mācībniekiem

Evolution Gaming Latvia - Attieksme pret mācībniekiem

Attieksme pret apmācamajiem - ja tev kkas nepadodas būs kā pret suni un pēdējo sūdu. Valda krieviska atmosfēra. Jo trenneres ir krievietes. Apmācibas solija latviešu valodā, bet 50 % tika vadītas krievu valodā, dēļ tā radās grūtības apgūt darba principus, un pectam bij jāsaņem aizrādījumi un brīdinājumi, ka netiek pildīti noteikumi (kuri bij pasniegti krievu valodā un tādēl netika saprasti ) Un izejot no tā ka uz tevi "ūzēdas" dēļ kr val nezināšanas nav iespējams iekļauties darba procesā. Ļoti negodīgi darba apstākļi latvietim kas nesaprot krievu valodu kura nav prasība uz apmācībām pieņemot.

S

Комментарии (15)

V VasilijsSinaļskis 10.11.2011

aizteci uz valodas inspekciju uzraksti iesniegumu un lai tos kolonistus izdupsē !

J ja! 10.11.2011

ha ha ha! Idi tuda, gde tebe latishi rabotu dadut! ha ha ha!

S Simona 19.12.2011

Par to krieviskumu piekritu! Bet visiem iesaku apmacibas iet no 15:00-23:00, jo ir citas treneres(ari latvieshu meitenes, tikai viena krievu meitene), super māca :)
no rita ir tikai krievu treneres, un par vinjam vnm visi sudzas! :(

H hahaha 21.12.2011

Ha, ha, ha. Bediga stulbenite, tu man loti paceli garastavokli :-) a ko tu domaji, ka visi tevi skries pakal tikai tapec ka tu nesaproti krievu valodu?Ta ir tikai tava problema. Vari drosi zvanit uz savu inspekciju, jo meitenes prot latviesu valodu, vienkarsi vini neuzskata par vajadzigu darit ta, ka tev bus ertak :-) un tas ir pareizi.
Jus jau sen zaudejat savas pozicijas sava valsti. Es loti laba limeni parvaldu latviesu valodu- 4 gadus macijos universitate, stradaju ar latviesiem. Bet esmu krieviete :-) tatad varu brivi konkuret darba tirgu, jo parvaldu tris valodas. Bet tiem kuri nemak krievu valodu ir grutibas, bet ka jau bija teikts-ta ir vienigi jusu problema.

M maijasavle 13.07.2016

Es redzu, ka esi krievu tautības, varēji to nemaz nerakstīt, pēc rakstības var saprast.

D dzeina13 22.01.2021

Pamēģini apgūt arī garumzīmju lietošanu.
Ja darba sludinājumā nav teikts, ka nepieciešama krievu valoda, tad darba devējs to nedrīkst pieprasī.
Tas pats būtu, ja sludinājumā teiks, ka meklē grāmatvedi, bet pieņemot darbā liek programmēt.

T troll 21.12.2011

Hahaha 21-12-2011

H hahaha 22.12.2011

Tomer, darba tirgus dikte savus noteikumus :-) realitate gan ir tada, ka mes tipo okupantu berni visam pielagojamies, bet jus, titulotas nacijas pecnaceji ciesat no savam ambicijam un aprobezotam zinasanam. kadel man braukt kada brazilija vai Krievija? Es latvija jutos erti un brivi :-) tatad kadel man braukt kaut kur tikai tapec, ka JUS to gribat? :-D Latvija 40% ir krievi un ta ir realitate.
Bet vispar, attiecibz uz so meiteni- evolutiona ir latviesu grupa un treneri, kuriem latviesu ir dzimta valoda. Bet vina gaidija, ka atnakot uz krievu grupu ar vinu vienu runas latviski. Stulbi

R robchix 05.05.2012

Pats strādāju, jā viss notiek krievu valodā, pašam nav problēmu saprast, saprotu 100%, runāju uz kādiem 40%, bet nevienam iebildumi nerodas, ja arī runāju latviski, un ja, kaut kas ir neskaidrs, pārprasu latviski - NEKAD nav bijis problēmu ar to, ka kāds kādu nesaprastu valodas dēļ un dēļ tā diskriminētu. Jā - IR krievisks kolektīvs, bet visi viņi ideāli saprot latviski, viņi runā krieviski tikai, lai nekļūdītos tevi mācot. Ja nesaproti kaut ko - pārprasi - neesi taču stulbs robots, kas tikai māj ar galvu. Krievu valoda tur ir vadošā, bet ne noteicošā - latviski viņi pilnīgi visi saprot ideāli - pārbaudīts neuztraucies. Šīs sūdzības pamatā drīzāk ir tas, ka viņa pati nepietiekoši mācēja angļu valodu vai citu valodu, kuru uzdevās, ka zina brīvi. Krievu valoda šajā kompānijā nekad nav bijusi svarīga. Varat runāt latviski, varat runāt angliski, bet, ja piesakaties, ka brīvi runājat angliski un sūdzaties, ka neko nesaprotat dēļ krievu valodas- vainojat paši sevi.

A Ashley 26.06.2012

Taisnība, ļoti liela daļa ir krievu tautības cilvēku.
es personīgi krievu valodu nesapratu, agrāk. Bet apmācību laikā es biju vienīgā man liekas kurai nedaleca nekas, ko stāstīja krieviski, bet man teica jau no paša sākuma, ja kaut ko nesaprotu, lai saku, un man visu pateiks latviski, kas tā arī notika. Es neesmu galīga nepraša, es nemāku varbūt baigi runāt, bet krievu valodu iesācēju līmenī es saprotu.
Pret mani neizturējās, kā suni, un tas iespējams ir dēļ tā, ka man tikai jaukās skolotājas.
Bet tas ka uzēdas, es personīgi to neizbaudīju, man par to, ka nezinu tik labi krievu valodu kā pārējie, netika aizrādīts. Un tagad es pat esmu daudz samācījusies, ar mani runā pārsvarā krieviski un es saprotu gandrīz lielāko daļu ko man saka, un tas ir pēc manas vēlmes. Ja es saku lai ar mani runā latviski, ar mani runā latviski, pluss dažreiz vispār kontaktējamies angļu valodā, kas arī ir darba oficiālā valoda.

Bet nu galīgi nepiekrītu, ka dēļ tā, ka nesaprot krievu valodu pret tevi maina attieksmi. Ja kaut ko apmācību laikā nesaprot, tas ir jāsaka un neesmu dzirdējusi, ka kāda skolotāja neizskaidrotu arī latviešu valodā.

Rūgtuma sajūta vai aizvainojums nav jāizliek nepatiesos faktos.
Lai kas tev bija noticis, es domāju, ka iespējams kādam ir gadījusies vienkārši slikta diena, kā jau katram var gadīties.

Un es neaizstāvu nevienu jo tur strādājusi esmu vai ko, vnk es tiešām lasu un nespēju beigt brīnīties par Jūs runājiet, jo es neko tādu neesmu novērojusi.

M marmellatta 02.03.2013

Nav jegas rakstit uz valodas inspekciju, shi situacija tie pasmejas, tu vari to iesniegumu rakstit ja tu esi klients un ar tevi nerunaja valsts valoda! Evolution nav latvijas kompanija un tas nav valsts biedriba, ta vispar ir anglijas kompanija un tiem ir tiesibas runat ar personalu tada valoda kura tie grib runat! Tapec nevajag stridities no ta!))
Gan krieviem vajadziga latvieshu valoda, gan latvieshiem krievu valoda, iznemums ja tu esi neatkarigs no darba vai tev ir sava firma. Jo katrs darba devejs ir ieinteresets lai vina personals runa abas valodas, jo latvija ap 40% ir krievi un parejie latvieshi!))
Palikushi tikai macities, tas bus jums plusinsh, navajag par to aizmirst!)))

P pipka 02.12.2014

мдааа..вечная борьба русских и латышей.Просто не нужны думать, что ваш латышский-пуп земли :D

A akaholding 01.01.2016

бла бла бла. Даже не читал что написано сверху. Тут пишут krievu krivu дописывайте только ФУ ФУ ФУ. Ну так вот о чем я...а ну так на ЛАБАТОМ дотошном радио отфакай себя супер ээээфффм прямым текстом писали. Знание англизкого и только так как другой язык там нах не нужен. Ну так отвечу на главный вопрос. Капец тур руна криевиески. Ну тапец потому что лотышня не обзовелась пока красивыми и сиськастыми Заначками. Там работоют красивые русские не глуппые девушки. Не давольны только сами знаем кто...

T TheTruth 11.02.2016

Kā zinu, tur runā angļu valodā. Internacionāla kompānija. Kāpēc gan nerunāji angliski? Kāda krievu valoda? :)
Bet ja esi pati nekompetenta, lai runātu angliski, tad kāpēc tieši tur izvēlējies strādāt?
Vai veinkārši tev jāatrod kaut kādu vainīgu savās nelaimēs un nekompetencē? :)

J junjka 22.08.2016

Īstenībā tava problēma ka nezini krievu valodu. Tev vajag pielāgoties darbam, bet ne darba devējiem tev.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы