www.sudzibas.lv Evolution Latvia Attieksme pret darbiniekiem

Evolution Gaming Latvia - Attieksme pret darbiniekiem

Sākšu ar vienkāršo un skaidro-NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEEJIET STRĀDĀT UZ EVO. Viss skaisti interjerā un PR tekstos un aizcinājumos. Viss skaists kā konfektes papīrītis, bet saturs ir pilnīgi sapuvis. Rakstu no dīlera jeb Game presenter pozīcijas. Principà alga sastāv no niecīgas pamatalgas un pārējā daļa no bonusiem, kuri ir lielāki par algu. Bet bonusus uzņēmums var pielikt vai atņemt pēc saviem ieskatiem. Es garantēju, ka bonusus drīzāk atņems pilnīgi par visu un katru sīkumu, ja vērtētājam cilvēks vienkārši nepatīk vai nav garastāvokļa. Vērtējums (no kā atkarīgs bonuss) ir neapstrīdams. Vispār nav diskutējams, NE kas ko par tevi ir izteicis vērtētājs. Darbinieks netiek uzklausīts, problēma tiek risināta noņemot bonusu(daļu algas). Sūdzēties un rakstīt augstākstāvošai priekšniecībai nav iespējams, jo visi kontakti tiek turēti top slepenībā. Maksimāli darbinieka "bēda" nonkāk līdz komandas vadītājam (Team Leader) un tur tiek noslāpēta. Jo tā saucamie tiešie "priekšnieki" un TeamLeaderi ir 20-25 gadīgi bērni, kuriem Evo ir pirmā darba vieta. Bardaks un visatļautība ir neaprakstāma. Principā palasot visas pārējās sūdzības var piekrist katram vārdam. Naudu jūs Evo nenopelnīsiet tikai sabojātu veselību un nervu sistēmu. Spēļu galdi ir netīri un putekļaini un tie netīrumi jāelpo katru brīdi, skābekļa telpās nav, cilvēki bieži zaudē samaņu un ātrā palīdzība pie EVO durvīm ir ierasta aina.

Комментарии (5)

A absk12 31.10.2018

Tak ej strādāt Maximā, tur varēsi no borša burciņām piramīdas celt un bonusus vispār neredzēsi!

A Azik99 01.11.2018

Nezinu, man paziņa tur strādā tādā pašā amatā, nesūdzas, savus 800 uz rokas sakasa, studentam tas ir normāli. Par veselību - pīpēt vajag mazāk. tai ēkai pie pazemes garāžas no Cēsu ielas puses vienmēr stāv vismaz 10-15 Jūsu aprakstītie "bērni" un kurī ka maz neliekas. Un viena lieta, kas man pašam interesē - ja tie komandas vadītāji, kuri lemj par Jums ir tik jauni un bez pieredzes, tad kā viņi tur ir tikuši un vai viņiem ir personisks labums no tā, ka Jums novelk bonusus?

A AllLoveNoHate 20.07.2019

800 uz rokas var sakasīt strādājot naktīs vai arī ar labākajiem bonusiem dienas miaņās, un per veselību labāk paklusē, ja nezini, skābekļa tik tiešām telpās ir pretīgi maz un elpot grūti ( padsmit cilvēki telpā bez logiem un ar kondicionieriem un švaku ventilāciju), un neesmu pieredzējis ka būtu kārtīga tīrīšana pie galdiem, tā kā putekļi tur ir daudz un dikti. Visticamāk, ka arī komandas vadītājiem nav tik veigls, patīkams darbs, tapēc viņi mainās ik pa laikam( apmēra'm reizi gadā vai divos), vietā ir jāpaņem kāds no pieredzējušākajiem darbiniekiem... un, ja viņiem ir kāds labums no tā, ka dīleriem(game presenter) novelk no algas, to taču neteiks darbiniekiem, loģiski, ne ? Un, kā jau visās vietās, ja tu kādam nepatiksi personigu iemeslu dēļ, atradīs pie kā tev piekasīties un bonusi sabruks ātri kā spēlētāju sapņi izcelt lielo laimestu...

E Edgars Kurtiss 21.10.2019

Nu nezinu gan, strādāju jau 2 gadus... Tas, ka kādreiz esi savārījis ziepes un par to tev atvilka no algas nav īsti kompānijas vaina :D
Ievēro to, ko no tevis prasa (kas nav nekas pārdabisks) un strādā kārtīgi un viss būs okay. Jā, ja tu kaut ko izdari ne tā, no algas atvelk, bet manuprāt tas ir jebkur un es nekad neesmu jutusi, ka kāds speciāli censtos kaut ko atņemt par neko :D Iespēju robežās visas situācijas vienmēr tiek risinātas.
Jāsāk ir ar sevi :)

A Aigars12345 10.11.2021

Jā jā. Visi kas aizstāv evo. Mans un vēl 6 dīleru novērojums. Bj galds ar krēslu uz kura sēžot slīdi uz priekšu. Galds strādā ar tādu krēslu divas dienas. Uz turieni nesūta pieredzējušos. Uz turieni sūta jaunos. Pieļauj kļūdu neadekvāti cilvēki bļauj tev virsū. Bet darba apstākļus nodrošināt nevēlās.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы