LV RU
www.sudzibas.lv Euroaptieka Slikts serviss

Euroaptieka - Slikts serviss

Vēlos sūdzēties par aptiekāri Vladislavu, kas strādā Jelgavā, tc Valdeka Eiroaptieka. Jau vairākkārt saskaros ar nepatīkamo izturēšanos pret aptiekas klientiem no aptiekāres Vladislavas puses. Meitene jauna, bet ļoti neiecietīga un nelaipna, ja klientam kaut kas nav skaidrs vai saprotams. Runā aizkaitinātā tonī, rupji. Pati aptieku apmeklēju bieži, bet izvairos griezties pēc palīdzības pie šīs aptiekāres. Stāvot rindā blakus kasē, bieži redzu, ka šī aptiekāre trenkā pircējus pa tirdzniecības zāli, nepalīdzot atrast preci, stāvot aiz letes un nesaprotami norādot preces atrašanas vietu. Iespējams, meitenei ir kādas veselības problēmas, kas apgrūtina kustības (liels virssvars), bet tas taču nedrīkst iespaidot pircējus, kas paši bieži vien ir veci un neveseli.

Kl

Комментарии (6)

smejiesvesels 03.08.2017

Jūs jau pati rakstiet: aptieku apmeklēju bieži...tak skaidrs jau, ka apnikusi ar saviem jautājiem esiet Vladislavai ar virsvaru...

Kl Klaudijar 03.08.2017

Spriežot pēc jūsu komentāru daudzuma, jūs esiet sudzibas.lv trollis, kas maz jēdz no tekstu satura. Varu tikai novēlēt saņemt tādu apkalpošanu un attieksmi, kādu aizstāviet un nenosodiet

Se sensor 03.08.2017

būtu kaut kāds ierobežojums, cik bieži drīkst iet uz aptieku? tad vajadzētu tādu nolikt pie durvīm blakus darba laikam, kā vienu no svarīgākajiem faktiem.
ja apnīk jautājumi, nevajag strādāt tur kur nepatīk

Kr kristaps12345 08.08.2017

Jēziņ, ko tā sarežģīt gan sev un citiem dzīvi? nu parunāja rupjā tonī, kam negadās?
un jūs pati nemēdzat runāt rupjā tonī ar apkārtējiem? varbūt viņai kas noticis?
mūsdienās visiem uz pieres jābūt rakstītam, ja kādas problēmas ar veselību!? kas jums deva tiesības meitini aprunāt?
un vispār - nav ko uzdot stulbus jautājumus. internets taču visiem ir.

Kl Klaudijar 25.08.2017

O, šajā aptiekā strādā vēl "izcilāka" aptiekāre vārdā Jeļena. Nesaprotu, kāpēc cilvēks ar tik vājām latviešu valodas zināšanām strādā aptiekā. Stāvot rindā, kas šajā aptiekā bieži vien ir visai garas, tādas nejēdzības gadījās dzirdēt Jeļenas izpildījumā, ka paliek kauns.

Latviešu valoda? Sikums: tāgād galvenais jāzin angļu valodu!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы