LV RU

Cbfix Sia Egra Steel Un Sia Mitau Industry - Krāpšana

Esmu strādājis visos šajos uzņēmumos, sakuma Mitau Industry kur šefs ir Dainis. S un Armands. K kuri protams nemaksa mums algas un lielāko ties kāve tas, bet pasi brauc ar smukam, svaigam mašīnam kuras laikam maksa no musu naudas jo viniem pašiem tas nekad nav. Ka ari paspēju pastrādāt pie cbfix kur saimnieko Arvis Valodze un Kaspars solims, kuri ari brauc ar jaunam glaunam mašīnam no mūsu algas pirktam un nodokļiem nemaksātiem. Bet nu ka jau lielie parādnieki tad jau cbfix nomainīja uz jaunu uzņēmumu tagad ir Egra Steel Sia, kuram atkal var likt jaunus paradus un nemaksat darbiniekiem algas, biezi manas stundas ko pieraksta ražošanas vadātājs nesakrita ar arvja vai Kaspara aprēķināto stundu skaitu, un ta laikam sie tika pie jauniem auto un citiem labumiem. Šie cilvēki nespele godīgu speli un apkrāpj visu laiku savus darbiniekus. Kas protams ir nožēlojami. Bet mēs parastie tur neko neizdarīsim, viniem pašiem viss nāks dzīve atpakaļ.

De

Ещё Cbfix Sia Egra Steel Un Sia Mitau Industry жалобы

Комментарии (5)

hola_amigo 31.05.2017

Vards Uzvards

De Detaļa 31.05.2017

Tu traks Vards Uzvards, ja pateiksu mani Jelgava nositis.

Ne Neoss 01.06.2017

Sasniedz kaut ko dzīvē un tad māci citus. Es arī esmu strādājis abos šajos uzņēmumos un varu apgalvot pilnīgi pretējo. Abiem ir savi mīnusi bet tie ir nenozīmīgi. Nesaprotu kādēļ ir nepieciešami šādi nomelnot vecas darba vietas. It īpaši tās apmelojot!

De Detaļa 07.06.2017

Jautajums Neoss vai maz pats esi ko sasniedzis, ja jau esi stradajis abos sajos uznemumos.?
Tad TU vari apgalvot pretejo tam ka neizmaksa algas laicigi, tam ka nemaksa nodoklus un tam ka nav peksni pazudusas darba stundas kuras esi stradajis ar melnu muti? Tad sis nav bijis?
Drizak jau izskatas ka tu esi viens no tiem klauniem kurs mums nemaksa.

Go GodmanisKungs 02.07.2019

Kaspara (Neoss) stilu var redzēt uzreiz! Pastrādāju tur ap gadu. Krāpnieki un haļavšiki vienkārši un joprojām staigā brīvi... Egra Steel parāds VIDām pagaidām ir 150,000 EUR. Domāju, kā drīzumā slēgsies un uzreiz atvērsies jauns, svaigais uzņēmums. Par vienu džeku aizmirsāt - Aleksandru, ražošanas vadītāju. Dara visu ko A. V. un K. S. viņam saka un vēl dirš uz cilvēkiem virsū.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы