www.sudzibas.lv ECOLINES Slikts serviss

Ecolines - Slikts serviss

Braucu ar Ecolines autobusu 22.08.2023. no Rīgas uz Prāgu. Briesmīgākais brauciens ko biju piedzīvojusi.
1.) Ecolines ir LR kompānija, bet latviešu valodā pilnīgi neviens personāls nemācēja ne vārda. Angļu valoda arī briesmīga, stjuarte stāstot par braucienu pati sāka smieties par to, kādas viņai angļu valodas prasmes. Īsāk sakot, ja nemāki krievu valodu, tad šīs kompānijas busā labāk nekāpt.
2.) Līdz Prāgai jābrauc 23h 30min. Ecolines reklamē, ka autobusos pieejama bezmaksas kafija/tēja utt., bet protams, tomēr tādas nav. Ēdienu arī nav. No siltajiem ēdieniem tikai viena porcija no katra, kopā kādas 6 porcijas uz 62 cilvēkiem, kas tiek izpirktas pirmajās brauciena stundās, tāpēc ja nav paņemta līdzi sava pārtika, būs jāmirst badā.
3.) Autobusam bija grafikā plānots izbraukt 18:00, bet, protams, visiem pasažieriem bija jāgaida 50min, lai sagaidītu kādu kas kavē. Protams, lai nokļūtu galamērķī brauciens bija ātrumā, kādā divstāvu autobusam noteikti nevajadzētu dragāt. Apdzen visu ko vien var, tad strauji bremzē. Visu ceļu bija jācer, ka vispār līdz galamērķim tikšu, nevis attapšos kādā grāvī. Un jebkurā gadījumā, norādītajā laikā galapunktā nebijām.

Ar Ecolines devos arī atpakaļ no Prāgas uz Rīgu, un cerēju, ka brauciens būs ciešamāks, bet nē. Identiski briesmīgs, tikai šoreiz to papildināja briesmīga autobusa kvalitāte, kur sēdekļi bija saplīsuši un čīkstēja, kas traucē citu pasažieru miegam.

Ļoti ļoti neiesaku👎

08.09.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (2)

S Sidis 05.10.2023
Neapstājas izveidotā tam paredzētā pieturvietā

Stāvēju izveidotā pieturvietā šoferis apgriezās un aizbrauca.

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы