www.sudzibas.lv ECOLINES Pazemojoša šofera attieksme

Ecolines - Pazemojoša šofera attieksme

Šodien, 11.05.2023. , braucu Rīga-Balvi-Viļaka plkst. 10: 50.

Autobusa numurs - mr-9108
reisa numurs - ecoline 7911

šoferis atver durvis, nesasveicinoties iebļaujas, lai liekam visas mantas bagāžniekā - veca kundzīte ielika somu vertikāli, atsitot galvu pret bagāžnieka durvīm - šoferis nokliedzas - horizontāli, pats stāvot, skatoties un kundze gados knapi to koferi nolika tā, kā lika šoferis.
Kā armijā pazemojošā tonī izsauc katru pasažieri, kas iegādājies biļeti, pa vienam, skaļi - 1. ! 2. ! 3. , rupji iegrūžot biļetes atpakaļ pasažieriem.
Vietas esot jāieņem, sākot no otrās Rindas! Atkārto kliedzošā tonī reizes 4!
Visi apsēstas, tikko esam uzsākuši braukt, šoferis pa skaļruni paaugstinātā un neapmierinātā tonī: ”autobusā sarunāties pa telefonu un sarunāties savā starpā ir kategoriski aizliegts. ”
esmu šokēta par šo pazemojošo attieksmi - pasažieri viņa acīs ir pēdējās niecības.
Lūdzu, rīkoties attiecīgās instances. Šadam šoferim nav jāstrādā ar cilvēkiem un sabiedrību kā tādu.
Šofera vārdu nezinu, taču ir bilde no mugurpuses.
Neviens nav pelnījis šādu attieksmi!

11.05.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (8)

F Fiolana 12.05.2023

Послушай Красавица с какой ёлки ты свалилась? Или может ты с Марса прилетела? Заняться тебе нечем. Если хочешь что то написать так хоть ПРАВДУ пиши! Я с этим водителем не первый раз еду и всегда у него всё в порядке,всегда вежливый, ничего лишнего себе не позволяет. И сегодня всё было как всегда: подъехал, открыл дверь, поздоровался, открыл багажник женщина поставила туда свою сумку водитель сказал положить. Сказал а не закричал. А то что она ударилась так разве он виноват? Затем он на двух языках объявил что будет вызывать по номерам, просил показывать скидочные карты и места занимать со второго ряда. И что тут такого? Да вызывал громким голосом, а как ему вызывать шёпотом что ли ? Так что нечего врать он выполняет свою работу и хорошо выполняет, пока ты ерундой страдаешь! А про телефон он правильно сказал, нечего на весь автобус орать. Если бы он не сказал я бы сама этой тётке сказала, не больно то интересно её проблемы выслушивать, у меня своих хватает. И неужели ты думаешь что если бы водители так себя вели как ты описываешь их бы не уволили, сомневаюсь! Да и как то странно у всех всё в порядке, а ты одна такая в шоке!?

Klausies, Skaistule, no kura koka tu nokriti? Vai varbūt tu no Marsa atlīdoja? Tev nav ko darīt. Ja vēlies kaut ko uzrakstīt, raksti PATIESĪBU! Ar šo šoferi braucu ne pirmo reizi un ar viņu vienmēr viss ir kārtībā, vienmēr ir pieklājīgs, neko lieku sev neatļauj. Un šodien viss bija kā vienmēr: piebrauca, atvēra durvis, sasveicinājas, atvēra bagāžnieku, sieviete tur nolika somu, šoferis teica, guļoši. Viņš teica, viņš nekliedza. Un tas, ka viņa sasītas, ir viņa vaina? Tad viņš divās valodās paziņoja, ka izsauks pa numuriem, lūdza parādīt atlaižu kartes un ieņemt vietas no otrās rindas. Un ko tad? Jā, viņš sauca skaļā balsī, bet kā viņš var izsaukt čukstus vai kā? Tā ka nav ko melot, viņš dara savu darbu un dara to labi, kamēr tu mocies no nejēdzībām! Un viņam bija taisnība par telefonu, nav ko bļaut uz visu autobusu. Ja viņš nebūtu teicis, es pati būtu teikusi šai tantei, tas nav interesanti klausīties viņas problēmas, man pietiek ar savām. Un vai tiešām tu domā, ka ja šoferi uzvestos kā tu apraksti, tad nebūtu atlaisti, šaubos! Jā, un dīvaini, ka visiem ir viss OK, un jūs vienīga esat šokā!?

G Gonzo23 12.05.2023

1)Man tā liekas šoferim jāiekrauj bagāža
2)aizliegt sarunāties skan smieklīgi
3) tas, ka tev nepatīk, ka citi sarunājas, ir tavas problēmas, brauc ar savu auto, ja negribi klausīties, bet aizliegt citiem tev tiesību nav, neesi tu tur nekas

F Fiolana 12.05.2023

Дружочек водитель от слова водить водитель не грузчик это первое Второе при входе в автобус над головой водителя висит наклеечке с перечеркнутым телефоном которая означает что разговаривать по телефону запрещено это Так на всякий случай Если ты не понимаешь и в правилах пользования общественным транспортом утверждённым кабинетом министров Четко написано что пассажир своими действиями не должен мешать ни другим пассажирам не водителю отличать по телефону на весь салон Извините

F Fiolana 12.05.2023

Да ладно а вторая наклеечка перечёркнутая сигарета Это что значит по твоему понятию курить нельзя только водителю или всё-таки всем пассажирам в автобусе

G Gulbenietis 12.05.2023

Jau pēc sūdzības var saprast, ka raksta čsvešņica. Visi viņai dolžni. Nabaga ruļka pie stūres. Kā viņam smadzenes čakarēja visu ceļu.

F Fiolana 12.05.2023

А ты возьми Открой правила пользования общественным транспортом утверждённые кабинетом министров там всё конкретно написано можно пользоваться мобильным телефоном пассажирам нельзя к кому это всё относится к водителю или к пассажирам там всё прописано А насчёт разговоров по телефону как такового запрета нету водителя автобуса как и водитель другого транспортного средства имеет право разговаривать по телефону с использованием гарнитуры hands free и не держа его в руках ты дружок сначала всё Узнай а потом предполагай отсебятина ли наклеена или так оно должно быть

F Fiolana 12.05.2023

А вот тыкать и Хамить мне не надо я с тобой помидорчик вместе коров не пасла Просто я часто езжу на автобусах и вижу как работают водители и становится обидно за наших людей которые начинают умничать в тех областях о которых даже не имеют представления доблестные диванные эксперты

Good Intentions 13.05.2023

Vadītāji ir dažādi, bet pārsvarā uzrunā paaugstināta balss tembra un atkārtoti, lai visi dzird un tie paši vecie cilvēki, kā arī cilvēki ar dzirdes traucējumiem. Tas vispār no kuriem gadiem. Ir jāsaprot, ka vadītājiem ir savi grafiki un vairāk vai mazāk ir viņos jāieliekas. Nav laika katram veltīt uzmanību un laiku(+par to nemaksā). Noīrēt personīgo vadītāju un viņš bļauss, tad arī sūdzēsieties.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы