LV RU
www.sudzibas.lv Drogas Slikts serviss

РешеноDrogas - Slikts serviss

Nolēmu 2. Februārī attālināti iepirkties drogas.lv e-veikalā, lai iegādātos klātienē nepieejamās preces + pārējo uzreiz.

1. Izvēlos preces, ieeju "grozā", jā, vēlos pirkt bez reģistrācijas. Tomēr, vai, preces bez drogas kartes atlaides. Ja to grib izmantot - jāreģistrējas mājas lapā - ir divas iespējas - vienkārši reģistrēties, vai reģistrēt savu karti.
2. Protams, reģistrēju karti. Savadu, atjaunoju savus datus, spiežu "turpināt" un ups, paziņojums, ka kaut kas nogājis greizi. Labi, spiežu otru variantu - reģistrēties. Principā tas pats, savadu datus, "turpināt" un atkal - ups... Nekā. Mēģinu vairākas reizes. Nekā. Mēģinu no datora, mazums... Nekā...
3. Domāju, labi, pērku bez atlaides, bet... Ups, manas "grozā" saliktās preces pazudušas...
4. Ok, labi, nodomāju, piezvanīšu kā reklāmā norādīts, uz tuvāko drogas veikalu, pasūtīšu telefoniski. Protams, grozu der salikt no jauna, lai var preces nosaukt uzreiz... Nu kas tur 20 minūtes, salieku grozu no jauna.
5. Zvanu uz dammes rimi drogām 2. Februārī pl. 19.01. Pasūtu uz nākamo dienu, jo veikals patālu, nav iespējas vēlu vakarā uz turieni aizbraukt. Pārdevēja vairākas reizes apstiprina, ka varēšu saņemt 3. Februārī jebkurā veikala darba stundas laikā.
6. Aizbraucu šodien pl.11.00 pakaļ savām precēm. Un ko jūs domājat, man pasaka, ka preces glabā vienu dienu, ka mana pasūtījuma nav. Uz iebildumiem, ka pārdevēja telefoniski apgalvoja, ka būs - nereaģē. Nav un viss. Ja es gribot, lai es izejot no veikala un piezvanot viņiem, sakomplektēs pa 15 minūtēm atkal. Nopietni? 3x meklēt man nepieciešamās preces, salikt "grozā", lai raiti pārdevējai nosauktu kas nepieciešams, un kā zvanot es to vārētu izdarīt? Nav man 2 telefoni vai dators kabatā līdzi!

Velti braucu speciāli šo gabalu pēc savām precēm. Turpmāk izvēlēšos douglas, un citus uzņēmumus, bet drogās kāju nesperšu.

03.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Aliens 04.02.2021

Drogas veikala vadība sazinājās ar mani un atvainojās, kā arī kartes reģistrēšanas problēma tiek risināta.
Ļoti operatīvi, kas priecē.

A

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы