LV RU

Drogas - Par visu

Tātad Drogas.
Daudzsološās reklāmas par atlaidēm.
Sorry bet ja tā 70 % atlaide ir vienām matu gumijām, es īsti neibraucu visā šitājā atlaižu politikā.
Ok braucam tālāk- cilvēki daudz, naudiņu arī šeit atstājam-tad kāpēc, tad kad es vēlos noskaidrot ko par produktu man neviens nevar sniegt paskaidrojumu???Galu galā ja jau tu šeit strādā, kkas arī ir jāzina.
Nākamais- piebāstība- pats veikals izskatās kā viena liela noliktava. Nu bāc- šo veikalu apmekl'e daudz cilvēku-vai tad telpas lielākas nevar paņemt???
Un nemaz neceri- ja tu kko salauzīsi pat ja tas bijis piebāztības dēļ, maksāsi pats un vēl tiksi uz vietas izlamāts.

D

Комментарии (8)

G Ghhhh 25.04.2008

nevajag d... bumbiņas :))mana mamma aizķēra kkādu veļas mīkstinātāju - ne vārda viņai nepateica un neko viņa nemaksāja, viņa pati gribēja maksāt, bet pārdevēja laipni paskaidroja, ka pašapkalpošanās veikalos, kur preces ir novietotas pircējiem pieejamos plauktos, nevar prasīt samaksu par netīši saplēstu preci..Rimi gan par saistu majonēzes burciņu bija jāmaksā.:D.. Pati esmu redzējusi kā Drogās sašķaida 3 L'oreal nagu lakas uzreiz.Un dāma par to nemaksāja.Un bieži redzami tantuki un ne tikai tantuki, kas plucina vaļā aizlīmētas produktu kastītes..un nekas:)..

A Alifka 05.05.2008

pilniibaa piekriitu Ghhhh, jo Drogas par sapleesto preci neviens nav maxajis

A Agnese Gelsone 29.06.2008

Tā ir nemaxā ne par saplēsto, ne par to preci, ko pircēji mēdz sabojāt!!!

S someone 14.07.2008

Jā kā tad, šodien pati samaksāju par maybelline lūpu spīdumu, kurš nebija testeris, bet jau bija ticis iepriekš atvērts, apsargs piesējās, ka tieši es esmu viņu atvērusi un, ka man tas tagad jāpērk..nelīdzēja pat protests par to, ka tā svītru koda uzlīmēta jau pirms manas pienākšanas bija pārplēsta. nu ko teikt, pati vainīga, ka mani pieķēra, īstais vainīgais vismaz bija ticis cauri sveikā nepieķerts;D

Z Zaiga 18.07.2008

Šodien 18. jūlijā ap plkst. 13 iepērkoties Drogu veikalā TC "Alfa" no manas norēķinu kartes tika noņemts mans pirkums un vēl kaut kāda mistiska summa. Kad pazvanīju uz "Drogu"ofisu, viņi jau zinot un izmeklējot šo lietu. Mīļie cilvēki uzmanieties, tā jau no mūsu kartēm var nezin ko noņemt. Veikals ir necaurejams, visas ejas piebāztas ar preci, pārdevēju-konsultantu neatrast un ja arī atrodi, tad atcērt kā sunim. Tāda ir apkalpošana slavenajās "Drogās"

I Ilona 29.07.2008

Domino, vot paņem lielākas telpas un uztaisi nepiebāztu veikalu, es pirmā iesu iepirkties un izteikt tev savu neapmierinātību, tad redzēsim cik gudri tiksi galā!

D Daniela 02.11.2008

Protams, gadās visādi. Bet varat būt laimīgi, ka esat pieauguši klienti.
Neslēpšu, ka esmu 17 gadus veca un katra reize Drogās izvēršas kā murgs.
Tas, ka esmu pusaudze, veikala darbiniekiem viennozīmīgi nozīmē to, ka esmu arī zagle un neuzmanīga.
Sorry, bet kā man paskatīties tās pašas paketes, ja uz mani visu laiku blenž apsargs? - Protams, tas ir viņa darbs.
Bet kāpēc tad tur ir uzstādītas tās kameras? Smukumam? Lai sēž un skatās uz zagļiem, ne jau man vienai uz dūšas sēž.
Vienreiz gadījās, ka sieviete ar groziņu apgāza vairākus šampūnus. Pārdevēja, iedama uz plaukta pusi, visai skaļi pateica -
naverna opjats malaletki uranili 4to to. [tobrīd veikalā vienīgās "malaletkas" bijām mēs ar draudzeni]
Negodīgi, ka tāda attieksme tikai tāpēc, ka esam jaunākas.

L Linda 11.06.2010

nekad nav sludinātas nekādas 70% atlaides. jums jau vienmēr ka tikai par kaut ko pasūdzēties, paskatieties tak uz sevi ari

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы