LV RU
www.sudzibas.lv Drogas Krāpšana

Drogas - Krāpšana

Labdien!

Šodien iepirkos Liepājas drogas veikalā iegādājoties Syoss produkciju virs 7.99, ar domu, ka dāvanā saņemt izsmidzināmo matu balzāmu, kā norādīts pie visiem Syoss produktiem (reklāmas triks) . Norēķinoties pie kases reklāmā solīto dāvanu nesaņēmu, jo balzāmi esot beigušie. Plauktos ir, nopērkams ir, taču dāvanā saņemams nav.

Varbūt vajadzētu noņemt reklāmas, lai nemaldinātu pircējus. Jutos ļoti vīlusies!

Ar cieņu,
G. Timmermane

17.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

G

Комментарии (2)

Z zaralar 24.01.2021

Visas sūdzības par dāvanām. Smiekli pašām nenāk, kad rakstam tādas sevis pazemojušas sūdzības? Tu iepērcies tikai tāpēc, lai saņemtu dāvanu vai tu iepērcies, jo tev vajag tos produktus? Tu vispār pasaki paldies, ka vispār drogas ir izdomājušas tādu “akciju” ka dod dāvanas par pliku velti. Prātiņš tik aprobožetos, ka neaiziet līdz smadzenēm, ka tās dāvanas ir ierobežotā daudzumā vai kas?
Varbūt nevajadzētu par daudz komandēt un saprast to, ka pārdevējas nav nekādi roboti un ka tās reklāmas mēdz arī aizmirsties noņemt

A Aira 30.01.2021

Tiešām smieklīgi!
Cienījamā G. Timmermane!
Dāvanām ir NOTEIKTS skaits, ierobežots skaits, cik tās ir pieejamas! Tas, ka ir plauktā, nenozīmē, ka to var ņemt un atdot kā dāvanas, jo dāvanām bieži vien, arī kā šim Syoss produktam, ir CITS- unikāls- dāvanas svītru kods! Un ja dāvanas ir beigušās, tās nevar vienkārši iet paņemt no plaukta un iesist kā dāvanas, jo pirmkārt, tā nemaz neiesitīsies kasē kā dāvana, bez šī dāvanu svītru koda! Un veikali nevar dāvanas dabūt vairāk, kā tās pieejamas - nav , tad nav un viss! Runājot par reklāmiņām, kas pie plaukta stāvēja - tās vienmēr tiek noņemtas, kad tiek pārbaudīts, ka dāvanu vairāk nav, arī ja šajā gadījumā tā tas nebija, lūdzu aizdomājaties par to, ka veikala darbiniekiem ir 100 dažādi veicami darbi, un iespējams, tās vienkārši bija tikko beigušās un nebija vēl noņemtas! Mīļie cilvēki, esiet tak drusku saprotošāki, veikalā ir noteikumi, un nav iespējams dāļāt preces pa labi pa kreisi, kā grib! Tā nav nekāda krāpšana!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы