LV RU
www.sudzibas.lv Drogas Krāpšana

Drogas - Krāpšana

Nupat iegādājos syoss produkciju 10.41€ vērtībā un protams akciju kuru reklamē kad iepērkoties syoss produkciju attiecīgajā summā dāvanā saņem matu ķemmi. Pārdevēja atbild ka ķemmes ir beigušās un vairs nebūšot, bet ejot drogas veikalā Skaisti novietoti plakāti tieši par šo akciju lai pērk syoss produkciju un dāvanā saņems matu ķemmi. Ļoti nejauki apmānīt klientus tādā veidā.

11.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (3)

4 49cent 11.06.2020

Tā var gadīties...dāvaniņas ir ierobežotā daudzumā.
Ja prece tika iegādāta tikai dāvanas dēļ, tad pirms pirkšanas vajadzēja veikala darbiniecēm pajautāt, vai ķemme vēl pieejama.

S Silī 12.06.2020

Produkcija tika iegādāta jo to lietoju nejau ķemmes dēļ,bet citi iespējams iegadas tieši tāpēc.Manuprāt cilvēku muļķošana pat plakāti ejot veikalā izvietoti ar šo akciju.Kautkā nesmuki no Drogas puses.

S stonedparanoia 12.08.2020

Lasi uzmanīgi, uz plakāta noteikti ir tādi vārdi kā “akcija ir spēkā, kamēr prece ir veikalā”, jo tik tiešām gadās tā, ka preces ātri tiek izdotas, jo tās ir limitētā daudzumā.0

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы