LV RU

Drogas - Attieksme

Labdien! Šodien ar sievu iepirkāmies drogas veikalā, kurš atrodas Rīgā, a. Saharova ielā 20a (t/c maxima xxx) . Ienākot veikalā viena no jūsu darbiniecēm lūdza paņemt iepirkumu grozu krievu valodā. Man nav saprotams, kāpēc šī darbiniece izteica šo lūgumu krievu valodā nevis valsts valodā? Veikalā bijām aptuveni 5 minūtes, un šī darbiniece nevienu reizi neizteica šo lūgumu latviešu valodā. Kāpēc? Vai jūsu darbinieki nav lietas kursā, ka klientus jāsveicina vai jāuzrunā valsts valodā, bet tikai pēc tam jāturpina dialogu klientam saprotamā valodā?
Lūdzu izskatīt šo sūdzību un darīt kaut ko lietas kursā, jo kā redzu man jāatgādina, ka šeit ir Latvija ar savu vienīgo valsts valodu.

19.12.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Комментарии (2)

L Laipnais 19.12.2020

Vai tas tikai pateikts kasierei? Kaut ko murgo par valsts valodu un pati raksti sūdzības (atsauce uz iepriekšējo autores sūdzību) svešvalodā, vai tie ir dulbutie standarti? Un pirms kaut ko runāt par valsts valodu, tad varbūt vajadzētu iemācīties pareizi rakstīt un pareizi izteikt savas domas? Vai nezināji, ka cilvēki runā nevis krievu valodā, bet krieviski? Kārtējais krievs, kurš mēģina izlikties par latvieti.

B baltmaize 19.12.2020

A kur problēma? Taču saprati, ko viņa pateica.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы