Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Cilvēka spīdzināšana

Vakara pusē ap 20: 00 aizvedu draudzeni uz šo klīniku ar smaganu infekciju. Ienākot klīnikā uzreiz paziņoja ka pirms mums ir 2 cilvēki Rindā un man jāgaida ārā. Labi tas saprotami, aizeju uz mašīnu 20min vēlāk uzraksta draudzene ka iet iekšā un 12min vēlāk raksta lai ienāku samaksāt, jo neatceras pin kodu kartei. Es neko sliktu nedomādams ienāku iekšā un redzu ka mana draudzene asarās un nevar parunāt. Apstulbis samaksāju un prasu zobārstei, kas tika izdarīts, zobārste ar ļoti smagu nopūtu paskaidroja 3 vārdos procedūru. (notecināja strutis) .
Braucot mājās draudzene turpināja histēriski raudāt un beigās kad spēja parunāt paskaidroja kas notika.
Zobārste iešpricēja anestēziju un nedodot pat minūti laika tai iedarboties vai pat pārliecinoties vai viss labi, sāka darboties.
Kliegšana un Raudāšana un pat māsiņas piebilde “kliente raud”, neapturēja šo spīdzināšanu.
Cilvēkam kopš šīs klīnikas ir paniskas bailes no zobārstiem.

23.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

N

Комментарии (7)

G Gulbenietis 23.09.2022

Zobu vajag ļoti aizlaist, lai varētu notecināt strutas. Šajos gadījumos arī šprice iedarbojas sliktāk.

Good Intentions 24.09.2022

Ja tur strutas, tad ar visu šprici grozīsies un brēksi.

G Gulbenietis 24.09.2022

Esmu uzķēris, ka problēmatiskiem zobiem, ir vieglāk bez šprices. Pierodi pie sāpēm un po. Kad strutas tīra un kanālus pilda arī ok.

B Bez_vārds 24.09.2022

Apbrīnojami. Pieaugušam cilvēkam bail no zobārsta. Tad neej pie tiem. Būs mazakas rindas un normālie cilvēki tiks ātrāk pie ārstiem.

E ELLIO 26.09.2022

Nevajag nodzīvoties līdz strutām, tad nebūs jāraud! Paši vainīgi! Uz strutām anestēzija nedarbojas! Beidziet reiz vainot zobārstu pie savas nolaidības!

S Sabinesa 27.09.2022

Pilnībā piekrītu. Lai vai kāda problēma ir radusies, pret pacientu ir jāizturas ar rūpēm. Un arī es saskrāros ar vienaldzīgu attieksmi šajā klīnikā!

E ELLIO 27.09.2022

Vēl sarkanu paklāju izritināt un kājas bučot par to,ka strutainais atvilcies?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы