LV RU

Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Attieksme

KOMENTĀRS*
Bērnam akūti nepieciešama palīdzība. Sestdienas diena. Bijām Dzirciema ielā rindas ārprātā,vēl nav sākusies pieņemšana,jau ķilda par to kurš pirmais ārā pirms atvēršanas bija. Sapratām,ka netiksim. Braucām uz centru,visas zobārstniecības ciet. Ieguglēju par zobārstniecībām un jā, mājas lapa Jūlijas Katkēvičas zobārstniecības prakse,skaistas bildes ,smaidošs personāls. Atbraucot pieņemšana nelaipna,tonis ar kādu runāja un par izklāstu kāda ir kārtība, lai tiktu sniegta palīdzība nobiedēja jau tā bailēs esošo bērnu. Saprotams, ka esmu ar mieru maksāt,lai bērnam tiktu novērstas sāpes,bet teksts- lai nav brīnumi, kad izsniedam rēķinu un lai man nav jāmaksā Jūsu vietā par pakalpojumiem. Tāda sajūta ka kosmosa cenas valda. Biju lasījusi par šo praksi kā ļoti dārgu,bet nebiju domājusi ka par tādu attieksmi kāda valda tur ir jāmaksā tādas summas. Iedzīvojas uz cilvēku sāpēm ar rupju attieksmi,jo pacientam citu variantu nav akūtos gadījumos. Vai tā ir pareiza attieksme? Ja izvēlas tādu profesiju- sniegt palīdzību cilvēkiem sāpēs sirgušiem. Kur tad ir tas ārstu zvērests un tā ievērošana?

16.11.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Bu

Комментарии (11)

El ELLIO 16.11.2019

Dārgo māmiņ! Kā Jums izdodas savu bērna zobus nolaist līdz līmenim,kad ir neciešamas sāpes? Vienīgais attaisnojums ir trauma,ja tas ir kariess,tad sorry, Jūsu pašu nolaidība. Nav ko vainot ārstus,kas nepieņem laikā un prasa par to naudu.Iedomājieties,arī ārstam gribas ēst. Un viņam ir jāmaksā īre par telpām, jānodrošina viss sterils, regulāri jāpērk materiāli un varbūt ir paņemts mūža kredīts uz jaunāko aprīkojumu.

Me menessgaisma 16.11.2019

Kāda starpība kas par iemeslu. Tas nedod tiesības izturēties rupji un iedomīgi.

Bu Bubudis 16.11.2019

Tad kapēc cenšaties aizvainot, ja nezinat lietas būtību vai tā ir trauma,vai kariess? Varbūt no sākuma jānoskaidro un tad mētāties ar aizvainojumiem?
Nu bet kurš tad ārstam piespieda ņemt tādus kredītus,tad nav ko ņemt un vērt vaļā praksi,ja nemāk apkalpot. No sākuma jāsāk strādāt apkalpojošanā, jo ja tās nebūs tad dēļ tā mūža kredīta pavadīs mūžu ieslodzījumā. Tak aizgaiņā staigājošo naudu.

No Noboby 16.11.2019

Zobārsti nav tāda veida ārsts un zvērestu ievērošana ir mirusi prakse

El ELLIO 17.11.2019

No zobu sāpēm neviens nav nomiris. Tā nav aklā zarna vai asins saindēšanās.

Bu Bubudis 17.11.2019

Ehhh ELLIO... redzu cik sparīgi aizstāvat šīs zobārstniecības komentārus,saprotu ka esat tās darbiniece,vai pat pati Dibinātāja.
Tauta, vai zinot to,ka strādā tāds personāls šajā praksē,ar tādu domāšanu,uztveri un cilvēka būtību, kurš uz iepriekšējiem komentāriem spēj uzrakstīt - “raujam par brīvu mēles ar sauso narkozi tādam aunam kā tu”!?! Kāda vispār var runa būt par piemērotu apkalpošanu šajā zobārstniecībā? Manuprāt es pat savu mīļo kaķeni nevestu uz aplikuma novēršanu pie šādas speciālistes.

El ELLIO 17.11.2019

Atver SAVU praksi un tad gudri muldi.

Bu Bubudis 17.11.2019

Izskatās ka te kādam ir švaka nervu sistēma un taisnība kož acīs🙂. Nu nebija jūsu izturēšanas patīkama,gribat to pieņemt vai nē. Vēlējos tikai lūgt, laipnāku attieksmi,nevis ārstu kurš iznāk no kabineta un “uzreij” tā, ka bērns lūgdams vecāku aiziet no prakses,jo nepatīk uzņemšana. Šajā gadījumā es aizstāvēju bērnu un vēlos novērst nākamos nepatīkamos uzņemšanas brīžus,kas spēj sadragāt bērnu vēlmi apmeklēt zobārstu. Un tad lūk rodas šie gadījumi- mīļo mammīt,kā spējat novest bērna zobus līdz tādam stāvoklim. Paši vien esat pie vainas speciālisti un laikam apzināti to darat, lai vēlāk bezizejā noplēstu naudu. Ja kādreiz trauma apmeklēt zobārstu bija dēļ tehnikas,tad tagad dēļ speciālistu nemākulīgās attieksmes.
Es nelienu tajā sfērā kur nav iemaņas, lai nesanāktu lūk šādas situācijas kur par praksi jau ir 16 sūdzības. Gan par darba kvalitāti,gan par to ka pasakainas naudas plēš pēc savām iegribām zinot ka citu variantu sāpju nomocītajam nav.
Daru lietas kur esmu ar profesionālu pieeju. Nealkstu ieslīgt mūža kredītos kā minējāt,jādzīvo ar prātu.

Re RedSquall 17.11.2019

Labdien es tieshi sezdien biju pie arstes ap plusktens 1:30 biju atnatis bijabdziva rinda bija jagaida ap 14.10 pienema man bija jauraj ara godribas zobs varub asaukties tikai pozativi visas 3 arstes bija loti skaistas un profisonales sava darba man izrava zobu ka neko es nejutu ne sapes na zobu esmu neralni viniem pateicigs ja cenas. Ir lielas bet par profisionalo palidzibu ir jamaksa.

Bu Bubudis 17.11.2019

Priecājos par Jūsu pozitīvo pieredzi. Tātad iespējams bijām tādā momentā,kad daktere bija iazskaitināta un esam visu “tvaiku” saņēmuši uz sevi,pēc tā tad arī pēc tam paliek cilvēks mierīgāks.

El ELLIO 17.11.2019

Nav manīts,ka zobārstniecība sēdētu bez darba. Un es šajā zobārstniecībā nestrādāju.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы