www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Neprofesionalitāte, neiejūtība

Dr. Beinerts - Neprofesionalitāte, neiejūtība

Esiet uzmanīgi, kad šajā klīnikā, jauna daktere brīdina, ka anestēzija, kuru viņa pati grib veikt, pirms taisīt rentgenu jūsu vecam, dusmīgam kaķim, kura stāvokli pati viņa apraksta kā ļoti nopietnu un saskata, ka kaķim ir visticamāk sirds problēma. Kad daktere jūs brīdinās, ka šīs anestēzijas laikā dzīvnieks var nomirt, tas nenozīmēs, to, kā normāls cilvēks to saprot, ka pastāv kaut-kāds risks, ka kaķis var nomirt un pastāv arī normāla iespēja, ka kaķis izdzīvos. Tas nozīmes, ka dzīvniekam praktiski nav iespēju izdzīvot. Daktere nepiedāvā nekādas alternatīvas anestēzijai un izmeklējumam, nesaudzējot jūsu veca dzīvnieka dzīvību un liekot jums domāt, ka jums nav citu variantu. Acīmredzami dakterei trūkst profesionalitātes un adekvātas saprašanas, lai normāla veida paskaidrot procedūras risku nopietnību. Ja es būtu daktere, es pasniegtu šo risku tā - jūsu dzīvnieks visnoteiktāk nomirs un diez vai izdzīvos šo procedūru - vai jūs tam piekritāt? Anestēziju dzīvniekam veica, kad gaidīju priekštelpā un mani varēja vienkārši un ātri pasaukt, lai pēdējos dzīves brīžus varētu būt viņai līdzi, bet to neizdarīja, tad pasauca mani un atdeva jau aizlīmēto ciet kasti, kur iekša atradās mans dzīvnieks. Tik daudz ir par iejūtību.
Atbraucot uz klīniku sekoju tam, ka ir jāuzticas profesionālām dakterim, bet vēlāk apskatot informāciju par to vai var veikt jebkādu anestēziju vecam kaķim, kas ir smagā stāvoklī un ar sirds problēmu, es sapratu, ka dakteres iespaida esmu parakstījusi atļauju 100% kaķa nogalināšanai. Manam kaķim, tik vecam un tik sliktā stāvoklī, nebija nekādu izredžu izdzīvot, bet parakstot es domāju, ka izredzes bija.
Cik neprofesionālam ir jābūt lai piedāvātu šādu risinājumu/procedūru manā kaķa situācijā?
R. I. P. Mīļa Lucy
p. S. Uz šo klīniku devos, jo pirms vairākiem gadiem vecāks dakteris bija savedis kārtībā šo pašu kaķi pēc kritiena no ceturtā stāva

03.03.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы