www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Neprofesionāla verārste

Dr. Beinerts - Neprofesionāla verārste

Dr. Beinerta klīnikā esam viesojušies vairākkārt un tās ārsti vienmēr ir atstājuši lielisku iespaidu, kā arī ir spējuši tikt galā ar problēmām. Taču ne šoreiz.
Vakar, 27. Februārī, sunim uz ķepas, pie elkoņa pamanījām milzīgu pampumu. Sazvanījām sākumā dinozoo klīniku, saprotot, ka uzreiz pie daktera tikt nevar, izvēlējāmies braukt uz dr. Beinerta klīniku, jo tomēr nemiers par to, kas tik pēkšņi var piepampt, sunim arī nepatīk, ja elkoni aiztiek.
Mūs pieņēma gaods pavisam jauna daktere, uz Lapiņas bija rakstīts dr. Elīna. Izstāstījām situāciju. Pajautāja vai varētu būt kaut kur satraumējies. Atbildam, ka ļoti iespējams, jo dzīvojam privātmājā un visu laiku neredzam, ko viņš sētā dara. Sāk skatīties ķepu (pat īsti neizčamdot) , jautā vai guļ uz cietām virsmām. Atbildam, ka reizēm jau guļ, bet principā ir gultas suns un uz plikas grīdas guļ tiešām maz. Viņa Saka - tas esot izgulējums. Nosaku vēlreiz, ka uz cietām virsmām viņš neguļ. Iedūra kājā šprici, pārbaudīt vai nenāk šķidrums. Nenāk. Nosaka tikai - ielaidīsim antibiotikas un pretiekaisuma zāles, tas ir izgulējums, tāpēc viņam nepatīk, ka aiztiek.
Nu labi, ar to vizīte beidzas, sunim ķepa sadurstīta, sāk klibot, no ielaistajām zālēm galīgi savā neādā. Sirds tomēr nemierīga, daktere nav radīJusi pārliecību par sevis sacīto, šodien dodamies pie ķirurga. Ķirurgs kārtīgi iztausta visu suni, izloka ķepiņu, apskata un atklāj, ka tas visticamāk ir ekoņa bļodiņas iekaisums (tagad gan dakteru valodā nepateikšu) , kā rezultātā ir spiediens uz audiem un veidojas pampums. Izrakstīja pretiekaisuma zāles, ko nepieciešams lietot 5 dienas, ja nepaliek labāk, jābrauc nodot asins analīzes, jāskatās sīkāk ar rentgenu.
Diez kā iekaisums būtu aizgājis tālāk, paļaujoties uz Dr. Beinerta klīnikas Elīnu un neapmeklējot ārstu, kas zina ko dara!

28.02.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (3)

O oIo 28.02.2024

Hmm.. viens, dakters, kurš iešpricēja pretiekaisuma zāles ir labs, bet otrs, kurš iešpricēja tieši tādas pašas zāles ir slikts.

A Agggggga 28.02.2024

Šodien dakters zāles nešpricēja, bet gan izrakstīja pretiekaisuma zāles turpmākai ārstēšanai.
Atšķirība ir tā, ka pirmā daktere noteica nepareizu diagnozi, suni kārtīgi neizmeklējot un nenozīmējot tālāku ārstēšanu, kas bija nepieciešama.

O oIo 28.02.2024

Aiziejiet vēl pie trešā ārsta, varbūt arī otrais būs noteicis nepareizi. Sunītim lai ilgs mūžs.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы