www.sudzibas.lv Dormeo Ļoti slikts serviss

Dormeo - Ļoti slikts serviss

Studio moderna - Dormeo ir ļoti nekompetenta apkalpošana.
Vēlējos noskaidrot par imemory s plus matračiem, bet Dāma telefona otrā galā, iztraucētā tonī, nepateica neko vairāk kā rakstīts mājas lapā, jo lai pastāstītu ko vairāk viņai esot jāaiziet līdz matracim. Nesaprotu, kāpēc apkalpošanā strādā cilvēki, kam tas ausīm dzirdami, riebjas.

08.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Комментарии (1)

A Aija 04.01.2022

Piekrītu, ka apkalopšana ir jāuzlabo. Ar sevi aizņemtas un galīgi nav uz klientu orientētas dāmas. Piezvanīju, lai noskaidrotu, kāpēc kopā ar matraci dāvanas vietā saņēmu citu preci - attieksme bija tāda, ka - ko es gribu, tā taču ir dāvana un viņiem ir tiesības mainīt dāvanu uz citu. Es to visu saprotu, bet to var pateikt pavisam savādākā manierē, ka, redziet, konkrētās dāvanas bija beigušās un tāpēc jūs saņēmāt citu, atvainojaimes par sagādātajām neērtībām un galu galā pasmaidīt tai klausulē.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы